DieRoten.pl

Mueller: Nie mogę się doczekać współpracy z Julianem

22.07.2021, 11:49:37
FotoOlimpik

Już za niespełna kilka dni, Julian Nagelsmann będzie miał do swojej dyspozycji niemalże pełną kadrę pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec.

Zanim jednak do tego dojdzie, to 33-latek musi radzić sobie z mocną okrojoną kadrą, która została uzupełniona przez kilka talentów z Campusu bawarskiego klubu.

Co prawda Thomas Mueller nie rozpoczął jeszcze współpracy z Julianem Nagelsmannem, ale jak sam stwierdził w jednym ze swoich materiałów wideo na Instagramie, nie może już doczekać się rozpoczęcia pracy pod wodzą nowego szkoleniowca.

− Nie mogę się tego doczekać. Praca z nowym trenerem to zawsze nowe wyzwanie, nawet dla takiego starego wyjadacza jak ja − powiedział Thomas Mueller.

− Uczysz się nowych rzeczy, poznajesz nowych ludzi i zawsze na nowo musisz sobie wszystko udowodniać, po czym robisz wszystko, aby spełnić najwyższe cele Bayernu − mówił dalej.

− Do tego dochodzą nowe szczegóły, zmiany w strukturze zespołu i tak dalej. To zawsze wprowadza nowe konstelacje, dlatego też nie mogę się tego wszystkiego doczekać − podsumował wychowanek Bayernu.

Podczas gdy większość piłkarzy powróci do klubu po 26 lipca, to Manuel Neuer, Joshua Kimmich oraz Thomas Mueller rozpoczną przygotowania do nowego sezonu dopiero po 31 lipca.

źródło: Mueller Insta

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (3)

reklama23.07.2021 11:42
obawiam się, że tutaj inne wyzwanie niż nowy trener będzie bardziej wymagające. zdrowia Tomek bo nawet nie chcę myśleć co będzie jak byś wypadł na dłużej...tfu tfu
22.07.2021 22:17
Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądała współpraca starszych graczy z nowym trenerem? większość z nich to jego rówieśnicy i tu mam lekkie obawy.
22.07.2021 13:05
Oby to nie było tylko gadanie. Zobaczymy, jak to będzie wyglądać. Trudne zadanie przed Julianem bez nowych transferów.