DieRoten.pl
Reklama

Media: Porozumienie ws. Kane’a nadal realne

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Choć słyszeliśmy to już nieraz w ostatnich dniach, to bardzo możliwe, że saga transferowa z udziałem Harry’ego Kane’a w końcu (miejmy nadzieję) dobiega końca.

Co prawda poprzednia oferta bawarskiego klubu została ponownie odrzucona przez Tottenham (w grę miało wchodzić około 100 milionów euro włącznie z bonusami), ale monachijczycy nie poddali się i w ostatnim czasie poczynili kolejne kroki w celu realizacji transferu Anglika.

Jak z kolei poinformował dziś nad ranem brytyjski „Sky Sports News”, wczorajszego późnego wieczoru i dziś nad ranem kontynuowano rozmowy na linii Bayern i Tottenham. Mówi się, że „Bawarczycy” są zdeterminowani, aby pozyskać Harry’ego Kane’a w najbliższych dniach.

Sam napastnik również pragnie jak najszybciej jasności w sprawie swojej dalszej przyszłości (przed nadchodzącym startem rozgrywek Premier League).

Porozumienie nadal możliwe

Dziennikarze w porannym wydaniu programu „Sky Sports News” poinformowali, że mając długie rozmowy obu klubów, osiągnięcie porozumienia w sprawie transferu jest nadal możliwe, zwłaszcza że bawarski klub ma być gotów wyłożyć na stół 95 milionów funtów.

Byłaby to więc bardzo zbliżona kwota, której od samego początku oczekuje Daniel Levy (100 milionów funtów). Niewykluczone, że nadchodzące kilka lub kilkanaście godzin może być wręcz kluczowych w negocjacjach Bayernu z „Kogutami”.

W najlepszym przypadku (zgodnie z ostatnimi doniesieniami Kerry’ego Haua) Harry mógłby zadebiutować w trykocie FCB w najbliższą sobotę, kiedy to FCB zmierzy się z RB Lipsk w ramach Superpucharu Niemiec.

Źródło: Sky Sports News UK
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...