DieRoten.pl

Matthaeus krytykuje Sane: Znów zostaje w tyle

23.06.2021, 12:02:48
FotoOlimpik

Trwające właśnie mistrzostwa Europy miały być dla Leroya Sane wielką okazją do zaprezentowania swoich możliwości i udowodnienia wszystkim krytykom jak ważnym może być graczem w zespole.

Niestety, ale skrzydłowy Bayernu Monachium póki co rozegrał raptem 19 minut i nie miał tak naprawdę okazji do zaprezentowania pełni swoich możliwości.

Ostatnio Leroy Sane został po raz kolejny skrytykowany przez Lothara Matthaeusa, który przyjrzał mu się na rozgrzewce i dostrzegł pewne różnice na tle innych zawodników. Zdaniem legendarnego Niemca słaba postawa 25-latka może wpływać na to, że Loew stawia na innych.

− Wydaje się, że Sane znów zostaje w tyle. Przyjrzałem mu się bliżej podczas rozgrzewki i jeśli dla porównania obejrzycie Kimmicha przed meczem, to pod względem mowy ciała jest to prawie inny sport – powiedział Matthaeus.

− Może selekcjonerowi znów nie podoba się postawa zawodnika Bayernu i dlatego inni są obecnie faworyzowani – mówił dalej.

Z drugiej strony zdaniem legendarnego zawodnika Bayernu i kadry narodowej Niemiec, Leroy Sane jest pierwszym piłkarzem, który powinien być brany pod uwagę przez Joachima Loewa jako zastępstwo dla kontuzjowanego Thomasa Muellera.

− Jednak moim zdaniem Leroy jest pierwszym kandydatem do zastąpienia Thomasa, jeśli ten wypadnie z gry. Niemcy mogą zrekompensować sobie jego nieobecność w meczu z Węgrami. W kolejnych etapach niezwykle ważne byłoby mieć Thomasa z powrotem na boisku – podsumował Lothar Matthaeus.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)

reklama24.06.2021 22:34
Ostatnia wypowiedz jest trochę zastanawiająca!! Czyżby był jakiś konflikt na linii Bayern - reprezentacja?
24.06.2021 15:10
Loew nie postawił konkretnie i zdecydowanie na Sane, a ten po prostu się obraził. Gundogan go najlepiej zna i mówił że on musi być traktowany jako kluczowy zawodnik, a nie dodatek musi być głównym reżyserem gry gdzie do niego w większej mierze dopasowuje się piłkarzy a nie na odwrót. Zarówno Loew jak i Flick mają negatywny wpływ na niego, robią z niego pół wahadłowego, cofają za głęboko i nie dają mu zaufania.

Edytowano : 2021-06-24 15:15:41

A Loew to wie dlatego go raz nie zabrał na mistrzostwa, wiedział że na zmiennika się nie nadaje. A teraz musiał go zabrać bo sam spier.. za równo : selekcję, system gry, skuteczność , więc postanowił się ratować indywidualnościami lub starymi piłkarzami z doświadczeniem.
24.06.2021 09:06
do tje pory Sane to cień smaego siebie. Przypomina mi to przypadek Gotze, który przychodzi nie jako jako gwiazda, chce jechać na tym wózku, ale stawka mu odjechała już dawno i teraz ciężko będize mu wejść na odpowiednie tory.
23.06.2021 18:17
narazie to Sane jedzie na picu co jest martwiace bo mial byc zbawca, oby sie ogarnal
23.06.2021 12:48
A mnie się wydaje, że przy tak słabej głowie narracja powinna brzmieć inaczej.

"Powinien być", "Znów zawiódł", "Czemu nic nie zrobił?" itp. Sane za chwilkę będzie myślał, że cała reprezentacja i klub opierają się na jego umiejętnościach.

Spokojnie. On swoje może zrobić.

A jeśli faktycznie przerośnie go ten casus, to cóż... Przestań być piłkarzem. :)
23.06.2021 12:43
Za dwa lata to będzie najlepszy skrzydłowy Bayernu xd
23.06.2021 12:06
Sane to narazie zwykły kozaczek, groźna postawa Ala Ronaldo w meczach, groźne spojrzenia itp itd, ale z gry mizerny, nie ma mentalności takiej jak Lahm, Ribery czy Robben, ja mam wrażenie, że on wiecznie sfrustrowany jest.
23.06.2021 12:06
Sane za Mullera ? To nie jest dobry pomysł, Leroy w ogóle nie potrafi bronić o n jest typowy piłkarz tylko do ofensywny a Muller biega wzdłuż i wszerz jest wszędzie gdzie potrzeba
23.06.2021 12:06
Jak się nie chce to taki są później efekty.