DieRoten.pl

Matthaeus: Flick może ukształtować erę w Bayernie

05.04.2020, 13:01:35
DieRoten.pl

Przez kilka miesięcy pracy jako trener Bayernu, Hansi Flick zjednał sobie wielu zwolenników. Mowa jest nie tylko o piłkarzach i sternikach Bayernu, ale i również o piłkarskich ekspertach.

Ostatnio pochwał pod adresem Hansiego Flicka nie szczędził legendarny Lothar Matthaeus. Niemiec jest przekonany, że 55-latek jest odpowiednim trenerem dla Bayernu, który może poprowadzić zespół do wielkich rzeczy w przyszłości.

Były już zawodnik „Gwiazdy Południa” jest również zdania, że Hansi posiada wszystko co niezbędne, aby podążyć śladami takich legend bawarskiego klubu jak Udo Lattek, Ottmar Hitzfeld oraz Jupp Heynckes, który przypomnijmy w 2013 roku zdobył historyczną potrójną koronę.

− Nie tylko jakość gry uległa poprawie pod wodzą Flicka, ale i ogólna atmosfera. To co Jupp zostawił po sobie, powróciło. Wierze, że Hansi może podążyć śladem Udo Lattka, Ottmara Hitzfelda i Juppa Heynckesa − zauważył Matthaeus.

− Moim zdaniem Hansi może ukształtować erę w Bayernie Monachium − kontynuował Niemiec.

− Hansi Flick jest bardzo lojalny, ma stały kontakt ze swoimi piłkarzami i zawsze jest otwarty. Jest też bezpośredni, szczery, ambitny i pracuje sumiennie. Posiada nie tylko fachową wiedzę, ale i wyczucie piłkarzy − podsumował Lothar.

Przypominamy zarazem, że Hansi będzie pełnił funkcję trenera rekordowego mistrza Niemiec co najmniej do końca czerwca 2023 roku.

źródło: Sky
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama16.04.2020 13:33
Już kształtuje. Czas na wygranie Ligi Mistrzów. Jeśli tak będzie, będzie oznaczać to piękno piłki. Że nie zawsze największe pieniądze wygrywają, tylko mądre podejście, także do zawodników.
05.04.2020 16:15
Racja, w pełni się zgadzam:)!!
05.04.2020 14:56
Laurka z której wycieka cukier i oby tak było.
05.04.2020 13:48
Obyś się Lothar nie mylił, na pewno wszyscy sobie tego życzymy:-)

reklama