Mane z bramką w meczu z Boliwią

Za nami kolejne spotkania w ramach pierwszej w tym sezonie przerwy reprezentacyjnej. Mowa nie tylko o meczach o stawkę, ale i również sparingach.

Jak już informowaliśmy wcześniej, pierwotnie z pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec powołanych zostało 18 zawodników, ale dwóch z nich wróciło już z racji na infekcję koronawirusem (Manuel Neuer oraz Leon Goretzka). Co do wczorajszych spotkań, to w akcji mogliśmy oglądać dwóch reprezentantów I drużyny FCB.

Stade de la Source w Orleans: Boliwia 0:2 (0:2) Senegal

Wczorajszego wieczoru swoje pierwsze spotkanie podczas tej przerwy reprezentacyjnej rozegrali piłkarze senegalskiej reprezentacji narodowej, którzy w meczu towarzyskim mierzyli się z drużyną narodową Boliwii.

Jedyny gracz Bayernu, który został powołany na zgrupowanie Senegalu, czyli Sadio Mane, rozegrał pełne 90 minut i pokazał się z dobrej strony, strzelając jedną bramkę. Koniec końców pojedynek na Stade de la Source w Orleans zakończył się zwycięstwem Senegalczyków, którzy pokonali swoich rywali 2:0.

Zanim Sadio wróci do Monachium, to wraz ze swoimi kolegami zagra jeszcze w sparingu z Iranem, który został zaplanowany na BSFZ-Arena w Maria Enzersdorf o 16:30.

Finlandia U-19 0:2 (0:2) Francja U-19

Swoje drugie spotkanie rozegrali wczoraj także zawodnicy młodzieżowej reprezentacji Francji do lat dziewiętnastu, którzy po ostatniej porażce z Portugalią, pokonali tym razem Finlandię U-19 2:0. Mathys Tel spędził na boisku pełne 90 minut. Przed powrotem do swoich klubów, młodzi Francuzi zagrają jeszcze jutro z Serbami o 17:00.