DieRoten.pl
Reklama

Manchester United śledzi sytuację De Ligta

fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Reklama

Z perspektywy kibica Bayernu Monachium, nadchodzące letnie okienko transferowe może być bardzo, ale to bardzo ciekawe...

Dotyczy to nie tylko potencjalnych wzmocnień, ale i również odejść z pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec. Co do sprzedaży zawodników, media spekulują nawet o pozbyciu się sześciu czy siedmiu graczy…

Jednym z nich ku zaskoczeniu fanów FCB jest Matthijs de Ligt, który jest postrzegany nie tylko przez kibiców, ale i ekspertów jako najlepszy defensor w drużynie. Mówi się, że Holender otrzymał zgodę na odejście i jeśli pojawi się odpowiednia wysoka oferta, Bayern będzie gotów rozstać się ze swoim stoperem.

Niedawno z kolei najnowsze informacje w sprawie reprezentanta Holandii przedstawił niemiecki portal „Sky” i dziennikarz Florian Plettenberg, który informuje, że Manchester United bacznie śledzi rozwój sytuacji.

Erik ten Hag fanem rodaka

Według Plettenberga, ekipa „Czerwonych Diabłów” jest zainteresowana i śledzi rozwój wydarzeń związanych z Matthijsem. Wielkim fanem defensora jest trener Manchesteru, czyli Erik ten Hag, który współpracował już ze swoim rodakiem w Ajaxie. Ponadto Anglicy poszukują nowego stopera na sezon 2024/2025.

Jeśli na stole pojawi się odpowiednio wysoka oferta, to Bayern zgodzi się na sprzedaż de Ligta. Z drugiej strony oprócz Ito, monachijczycy wciąż chcą zatrudnić Jonathana Taha z Bayeru 04 Leverkusen.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...