DieRoten.pl

Maier: W Kahnie widzę młodego Hoenessa

06.12.2018, 09:37:55
FotoOlimpik

Od kilku tygodni jednym z głównym tematów związanych z Bayernem Monachium jest zmiana warty na stanowisku prezesa i prezydenta bawarskiego klubu.

Początkowo spekulowano o zatrudnieniu Olivera Kahna, co też jakiś czas potem zostało potwierdzone zarówno przez Karla-Heinze Rummenigge, jak i również Uliego Hoenessa. Obaj panowie dali jasno do zrozumienia, że legendarny „Tytan” odgrywa wielką rolę w ich planach na przyszłość.

Na przestrzeni ostatnich kilku dni pojawiło się sporo wypowiedzi osób związanych z niemiecką piłką. Dla przykładu można wspomnieć o wywiadzie Rudiego Voellera z Leverkusen, który jest przekonany, że zatrudnienie Kahna w FCB byłoby bardzo dobrym krokiem. Podobnego zdania jest legendarny bramkarz „Die Roten” – Sepp Maier.

Przeznaczeniem Olivera Kahna jest stanowisko kierownicze w Bayernie. Oliver posiada wszystko co niezbędne, aby podjąć się takiego zadania: wiedzę, ambicję oraz niezawodność − powiedział legendarny golkiper.

− Z mojego punktu widzenia, Oliver nie potrzebuje żadnego stażu w klubie, nie musi się nikomu przedstawiać w klubie. Wszyscy go znają i wiedzą na co go stać. On mi przypomina młodego Uliego − podsumował Sepp Maier.

Jeśli już Kahn miałby rzeczywiście wrócić do Monachium, to zastąpiłby on na stanowisku prezesa Rummenigge. Niewykluczone jednak, że w najbliższym czasie dojdzie do przedłużenia umowy z „Kalle” i Oliver objąłby kierownicze stanowisko w FCB dopiero w 2022 roku.

źródło: AZ.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama07.12.2018 21:37
Dlaczego uważasz że nie?
07.12.2018 06:23
06.12.2018 19:47
Dokładnie, to że jeszcze kilka lat zarząd będzie sprawował władzę nie znaczy że Kahn i inni kandydaci nie mogą się przyuczać.
06.12.2018 14:58
Niech go Uli bierze i przyucza.

reklama