DieRoten.pl

Loew: Kimmich to jeden z największych talentów ostatniej dekady

19.06.2017, 07:26:59
Ł. Skwiot

Joshua Kimmich uchodzi za wielką nadzieję niemieckiej piłki a przede wszystkim Bayernu, gdzie młody Niemiec ma zostać następcą legendarnego Philippa Lahma.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Kadra narodowa Niemiec przebywa obecnie na zgrupowaniu w Rosji, gdzie jak dobrze wiemy odbywa się Puchar Konfederacji. Już dziś o 17:00 nasi zachodni sąsiedzi zagrają swoje pierwsze spotkanie, zaś ich rywalami będzie Australia.

Joachim Loew podczas wczorajszej konferencji przedmeczowej nie szczędził pochwał pod adresem swojego zespołu oraz Kimmicha, którego Niemiec określił jako jeden z największych talentów jakie miał okazję spotkać w ostatniej dekadzie.

Joshua Kimmich to jeden z największych talentów jakie miałem okazję spotkać w ostatniej dekadzie. On na każdym z treningów posiada wielki głód przekraczania swoich limitów – mówił zadowolony Loew.

Trener „Die Mannschaft” podjął się również samego turnieju a także składu Niemców, który jego zdaniem robi wielkie wrażenie. Loew zdradził ponadto, że jego podopieczni nie mogą doczekać się pierwszego meczu i są gotowi do walki o zwycięstwo.

Drużyna gotuje się do startu! Puchar Konfederacji jest dla mnie jak prezent. Mam dobre przeczucia co do gry tak młodym zespołem na tym turnieju. To ważne, że mogę poeksperymentować podczas Pucharu Konfederacji – kontynuował trener Niemiec.

Podczas Pucharu Konfederacji mogę zastosować różne systemy. Mój zespół robi bardzo dobre wrażenie. Mamy utalentowanych piłkarzy w swoim zespole. Posiadamy zawodników, którzy choć nie są jeszcze piłkarzami klasy światowej, to posiadają to coś, aby się nimi w przyszłości stać – mówił dalej Joachim Loew.

Gwiazdy w naszej drużynie grające dla niemieckiej reprezentacji od długiego okresu czasu a także mistrzowie Świata nie obawiają się, że Ci młodzi chłopcy odbiorą im miejsca w kadrze – zakończył Niemiec.

źródło: DFB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama19.06.2017 12:10
Nie rozumiem trochę kreowania Kimmicha na jeden z największych talentów dekady, choć widać w nim zmysł do gry taktycznej i chęć rozwoju, bez znaczenia gdzie na boisku jest ustawiany. Nie jestem też jego fanem jako prawego obrońcy dla Bayernu, a jeśli na tej pozycji nie odpali to odejdzie albo zostanie zapchajdziurą w Monachium.
19.06.2017 09:04
Bez przesady. Ma z 23 lata chyba. To musi być jego sezon, teraz dostaje szansę. Inaczej popadnie w przeciętność jeśli teraz nie wystrzeli.

reklama

reklama