DieRoten.pl
Reklama

Leno w FCB? Voeller: To jest pozbawione logiki

fot. Fotolia
Reklama

Bernd Leno to bez dwóch zdań jeden z najlepszych niemieckich bramkarzy. Golkiper Bayeru 04 Leverkusen był ostatnimi dniami tematem dość niecodziennych plotek transferowych.

Przypomnijmy raz jeszcze – przed tygodniem niemiecki dziennik „Bild” poinformował, że bawarski klub rozpoczął pilne poszukiwanie wzmocnienia na pozycji golkipera. Co więcej „Bawarczycy” mieli nawet złożyć ofertę pieniężną za bramkarza „Aptekarzy”.

Do rzekomego transferu miało dojść w zimowym okienku transferowym. Na reakcję monachijczyków nie trzeba było czekać zbyt długo. Bayern na krótko po opublikowaniu informacji przez „Bild” zaprzeczył plotkom i zapowiedział podjęcie kroków prawnych przeciwko niemieckiemu dziennikowi.

Swoje stanowisko na temat tych plotek wyraził dyrektor sportowy Bayeru – Rudi Voeller – który w rozmowie dla „Sky” bez ogródek podkreślił, że owe doniesienia są pozbawione sensu i logiki.

To jest całkowicie pozbawione logiki. Dlaczego mielibyśmy pozbywać się swojego bramkarza w zimowym okienku transferowym? – powiedział dyrektor sportowy Bayeru 04.

− Dlaczego Bernd Leno miałby zasilać szeregi Bayernu Monachium? Tylko dlatego, że Manuel Neuer będzie musiał pauzować cztery tygodnie dłużej? – zakończył Rudi Voeller.

 

 

Źródło: Sky.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...