DieRoten.pl
Reklama

Laimer potrzebuje jeszcze dwóch tygodni

fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Reklama

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że sytuacja kadrowa Bayernu Monachium od dłuższego czasu jest wręcz fatalna…

Wystarczy podkreślić, że w dzisiejszym pojedynku ligowym z VfL Bochum, trener Thomas Tuchel będzie zmuszony radzić sobie aż bez siedmiu kontuzjowanych zawodników pierwszego składu…

Niemniej jednak w najbliższych 1-2 tygodniach, do gry powinni wrócić już pierwsi piłkarze – wśród nich możemy wymienić przede wszystkim Alphonso Daviesa oraz Konrada Laimera, który pauzuje już od stycznia, kiedy to Bayern pokonał Union 1:0.

Austriak na całe szczęście robi kolejne postępy, zaś w ostatnich dniach zwiększył obciążenie treningowe i odbył kilka zaawansowanych treningów z piłką u nogi.

Jak donoszą niemieckie media, jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem i po drodze nie wydarzy się nic negatywnego, to pomocnik powinien być do dyspozycji sztabu szkoleniowego za około 2 tygodnie – reprezentant Austrii powinien więc wrócić na boj z Freiburgiem (1 marca).

Konrad Laimer

Mając na uwadze wszystkie rozgrywki w sezonie 2023/2024, Konrad Laimer miał okazję wystąpić łącznie w 27 meczach o stawkę, zaś jego dorobek w tym czasie to 1 bramka oraz 2 asysty.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...