DieRoten.pl

Lahm i dyrektor sportowy? Wszystko możliwe!

24.05.2017, 12:25:41
Ł. Skwiot

Kilka dni temu swoją karierę piłkarską zakończył legendarny zawodnik Bayernu Monachium i niemieckiej kadry narodowej, czyli Philipp Lahm, który jak mało kto zasłużył się dla niemieckiej piłki.

Jednym z głównych problemów Bayernu Monachium wciąż pozostaje wolny wakat na stanowisko dyrektora sportowego − zakończenie kariery przez Lahma rodzi kolejne pytania, a jednym z nich jest możliwość powrotu do pracy w FCB w innej roli.

Głos w sprawie możliwego obsadzenia stołka dyrektora sportowego przez Philippa Lahma postanowił zabrać Karl-Heinz Rummenigge, który w ostatniej rozmowie otwarcie przyznał, że drzwi dla Niemca z całą pewnością zawsze będą szeroko otwarte.

Z całą pewnością drzwi pozostaną otwarte dla Philippa Lahma − skomentował prezes Bayernu Monachium.

− Jestem w stanie wyobrazić sobie, że będzie mu jednak czegoś brakowało po trzech czy sześciu miesiącach odpoczynku i relaksu − zaznaczył popularny "Kalle".

− Philipp to inteligentny chłopak, który zna zespół od każdej strony. Posiada nawet odpowiedni autorytet i z całą pewnością zrozumiałby na czym polegają jego obowiązki − zakończył.

Co więcej Karl-Heinz Rummenigge w dalszej części rozmowy zaznaczył, że obsadzenie stołka dyrektora sportowego w Monachium nigdy nie było planowane od 1 lipca. Pozostaje mieć nadzieję, że prędzej czy później Lahm powróci!

źródło: ESPN
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama25.05.2017 12:39
Ja myślę że rok da sobie pauzy, potem zobaczymy.
24.05.2017 21:51
Myślę że odpuści sobie football na jakiś czas :)
24.05.2017 14:11
Lahm odpocznie, zajmie się swoimi sprawami i w końcu wróci do Bayernu, nawet prędzej niż może się wydawać.
24.05.2017 13:39
Patrząc, że Carlo jest raczej łagodnym człowiekiem to nie wiem czy Lahm by pasował na dyrektora, bo potrzeba kogoś typu Sammera, że skarci piłkarzy jak trzeba, a kapitan może pełnić inną funkcję nie koniecznie wymienioną :) FCBM!
24.05.2017 13:07
Oby , szkoda marnować takiego człowieka poza klubem . Rzadko trafia się piłkarz będący tak inteligentnym człowiekiem

reklama