DieRoten.pl

Lahm "Człowiekiem Roku" magazynu GQ

03.11.2017, 13:20:39
Ł. Skwiot

Philipp Lahm to bez dwóch zdań jeden z najbardziej zasłużonych zawodników w historii całego Bayernu Monachium jak i niemieckiej piłki. Nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Legenda Bayernu Monachium a także były kapitan tego klubu jak i kadry narodowej Niemiec − Philipp Lahm − został wybrany Człowiekiem Roku magazynu "GQ".

Nie jest to już pierwsze tego typu wyróżnienie dla Lahma w tym sezonie − Niemiec odebrał już kilka nagród tego typu w ostatnich miesiącach.

Philipp Lahm napisał historię piłki nożnej swoimi fantastycznymi sukcesami. Jego inteligentny, niepozorny i przyjemny charakter sprawił, że stał się jednym z najważniejszych ambasadorów w świecie sportu − powiedział Tom Junkersdorf z "GQ".

− To prawdziwy wzór do naśladowania zarówno na boisku jak i poza nim dzięki swojemu zaangażowaniu wobec młodych zawodników i dzieci. Dla nas jest ikoną i zasłużonym 'Człowiekiem Roku GQ' − podsumował Niemiec.

Lahm otrzyma swoją nagrodę 9 listopada podczas uroczystej gali w Berlinie w teatrze operowym "Komische Oper Berlin". Tego dnia nagrodę otrzyma również legendarny Arnold Schwarzenegger, który został wybrany "Legendą Stulecia".

Legendarny kapitan Bayernu Monachium dołączył tym samym do takich osobistości jak David Beckham czy Miroslav Klose, którzy wcześniej otrzymali tytuł "Człowieka Roku".

źródło: Bundesliga.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama03.11.2017 18:57
03.11.2017 17:41
Nagroda jak najbardziej zasłużona, za całokształt jego kariery!! Brawo Philip!!

reklama