DieRoten.pl

Kimmich: Carlo wie na co mnie stać

17.06.2017, 13:06:13
Ł. Skwiot

W ekipie mistrzów Niemiec możemy wyróżnić wielu utalentowanych i młodych piłkarzy, jednakże największe nadzieje wiąże się przede wszystkim z Kimmichem, który ma być następcą Philipp Lahma.

Podczas ostatniej rozmowy z dziennikarzami na konferencji prasowej Joshua Kimmich zdradził, że nie musi niczego udowadniać Ancelottiemu podczas Pucharu Konfederacji, gdyż Włoch doskonale wie na co go stać.

Dla mnie ten turniej , nie oznacza, że muszę coś udowodnić Ancelottiemu. Grałem już rok pod jego opieką i on doskonale wie do czego jestem zdolny, na co mnie stać i na jakich pozycjach mogę grać powiedział Kimmich.

− Będąc szczerym nie byłem zadowolony z minionego sezonu. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będę grał więcej. Moim celem jest ustabilizowanie swojej formy w Monachium zakończył uniwersalny Kimmich.

Od przyszłego sezonu Kimmicha będziemy mogli podziwiać na prawej stronie obrony w bawarskim zespole. O tym jak radzi sobie Joshua na tej pozycji, będziemy mogli przekonać się już wkrótce, gdyż dziś w południe rusza Puchar Konfederacji.

Puchar Konfederacji rozpocznie się już dziś o 17:00 meczem Rosjan z Nową Zelandią. Z kolei jutro o 20:00 Chile z Arturo Vidalem w składzie podejmie Kamerun. Podopieczni Joachima Loewa swoje spotkanie z Australią zagrają dzień później o 17:00.

 

 

źródło: ESPN
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama17.06.2017 20:21
Marienplatz to nie musi oznaczać że przeszli z Carlo na ty, może to być cecha danego języka w jakim przeprowadzany był wywiad. Np po angielsku mówienie komuś po imieniu jest bardziej dopuszczane, a mówienie do obcej osoby na ulicy albo np do profesora na uczelni ,,you'' zamiast ,,mister'' to norma.
To w polskim języku zalęgła się taka tradycja z bardzo oficjalnym zwracaniem się do każdego na ,,pan/pani''
Co więcej nawet jak koggoś obrażamy to mówimy np ,,jest pan głupim ch****em'', dla obcokrajowców coś takiego jest nie do pomyślenia.
17.06.2017 19:06
Ty chłopie najpierw coś pokaż. A tak BTW przeszliscie z "Carlo" na Ty?

reklama