DieRoten.pl
Reklama

Kicker: Ribery może trafić do Premier League

fot.
Reklama

Jak już doskonale wiemy z końcem czerwca bieżącego roku z ekipą rekordowego mistrza Niemiec pożegnają się legendarni skrzydłowi, czyli Franck Ribery oraz Arjen Robben.

Plotek na temat wspomnianego duetu legendarnych skrzydłowych powstało już od groma, ale póki co nadal nie wiadomo jakie kierunki obiorą sobie Francuz i Holender. W grę może wchodzić między innymi powrót do Francji (Franck) lub Holandii (Arjen).

Najnowsze doniesienia w sprawie przyszłości Ribery’ego ma dla nas niemiecki magazyn „Kicker”. Jeśli wierzyć owym informacjom, to 36-latek nie jest wcale zainteresowany grą w takich krajach jak Katar czy Australia (mówiło się chociażby o Western Sydney Wanderers i Al Sadd Sports Club).

Dziennikarze informują, że francuski skrzydłowy miał znaleźć się na celowniku beniaminka Premier League – Sheffield United. Mimo wszystko sam zainteresowany posiada większe ambicje i preferuje grę dla większego klubu na Wyspach.

Choć Francuz ma 36 lat na karku, to planuje jeszcze grę przez co najmniej dwa najbliższe sezony. Przypominamy zarazem, że po zakończeniu swojej piłkarskiej kariery Ribery powróci do Monachium, co też zapowiedział podczas swojej konferencji pożegnalnej.

13:15

Za pośrednictwem „Sky Sports News” dowiedzieliśmy się przed chwilą, że zespół Sheffield United zdementował plotki „Kickera” jakoby byli zainteresowani zakontraktowaniem Francka Ribery’ego.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...