DieRoten.pl

Saga transferowa związana z przyszłością i transferem utalentowanego niemieckiego skrzydłowego − Leroya Sane − ciągnie się już od wielu długich miesięcy.

Latem 2019 roku każdego dnia byliśmy zasypywani kolejnymi informacjami w sprawie transferu Sane. Kiedy już było pewne, że Niemiec nie zasili szeregów bawarskiego klubu w letnim okienku, to temat ucichł, lecz tylko na kilka miesięcy, albowiem w grudniu rozpoczęła się nowa saga transferowa...

Leroy miał zadecydować, że pragnie opuścić Manchester City jeszcze tej zimy, zaś jego wymarzonym kierunkiem jest oczywiście Bayern Monachium. Mimo wszystko sternicy FCB zadecydowali, że pośpiech nie jest wskazany i wolą poczekać do lata, aby postarać się o wykupienie skrzydłowego z ekipy "Obywateli".

Choć ostatnimi dniami pojawiło się wiele sprzecznych ze sobą doniesień, to według dziennika "Sport Bild" mistrzowie Niemiec muszą wstrzymać oficjalne negocjacje z nową agencją Sane do kwietnia (kiedy minie okres wypowiedzenia z agencją Beckhama). W przypadku samego zawodnika nic nie uległo zmianie i w dalszym ciągu nie chce on przedłużać umowy z Manchesterem i pragnie dołączyć do Bayernu.

Ostatnio o transfer Leroya został zapytany Karl-Heinz Rummenigge, który podchodzi do tej sprawy bardzo ostrożnie. Prezes "Gwiazdy Południa" dał jasno do zrozumienia, że monachijczycy nie będą wypowiadać się na temat piłkarzy, którzy są związani kontraktami z innymi klubami.

− Nie chcę wypowiadać się na temat graczy, którzy są związani kontraktami z innymi klubami. Nie chcę wywoływać niepotrzebnych dyskusji. Czy jesteśmy nim zainteresowani? Nie chcę tego ani potwierdzać, ani zaprzeczać. Po prostu wykonamy swoją pracę − podsumował "Kalle".

źródło: AZ.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)

reklama09.02.2020 12:24
Na pewno nie jest tak że temat jego transferu wróci latem. Jestem pewny że decyzja już zapadła i wszyscy wiedzą że trafi do nas a oficjalnie przekazane zostanie to w maju.
09.02.2020 11:38
Czy coś powiedzą czy nie powiedzą i tak temat będzie cały czas gorący i odgrzewany dopoki nie zapadną ostateczne rozstrzygnięcie czego już nie mogę się doczekać.
09.02.2020 08:26
Są nim zainteresowani, ale moim zdaniem wylącznie w przypadku, jeśli MC obniży cenę. Czeka nas zapewne kolejna transferowa telenowela.
09.02.2020 08:24
Z wypowiedzi widać że są nim zaitnterowani , tylko nie powie tego w prosty bo dobrze wiemy jak już Hasan namieszał w tam tym roku swoimi wypowiedziami w mediach.
08.02.2020 13:39
No dobra, do lata i tak uj załatwią chyba, że po cichu dopną transfer... Teraz to czekać i dać spokój z komentowaniem.
08.02.2020 13:23
Bezsensowne pytanie i tak samo bezsensowna odpowiedz. Co nam ten news nowego daje ? Za tydzień będzie głośny nagłówek „Kalle nt Sane: pomidor”.
08.02.2020 13:15
A jeszcze kilka dni temu nasz nowy prezydent klubu potwierdził, że jesteśmy nim bardzo zainteresowani. Może warto obrać jeden kierunek, a nie każdy mówi se co innego.
08.02.2020 12:51
Tu akurat rummenige dobrze powiedział. Zawodnik jest związany z innym klubem. Ale niech przyjdzie Sane. Taki skrzydłowy jest nam potrzebny. Nie olmo czy bergwejn. Oni są uzupełnieniem składu.
08.02.2020 12:19
Wypowiedzi naszego zarządu to się kupy nie trzymają. Hainer głośno mówi o zainteresowaniu, potem Kalle nie potwierdza, nie zaprzecza. No to jest żart :D