DieRoten.pl

Jutro pozostali w Monachium piłkarze wracają do treningów

27.11.2022, 10:29:05
Shutterstock.com\Vlad1988

Jak już informowaliśmy kilkukrotnie na przestrzeni ostatnich dni – klub ze stolicy Bawarii opuściło w sumie 16 zawodników z racji na mundial w Katarze.

Na poprawkę trzeba jednak wziąć fakt, że jeden z graczy był zmuszony przedwcześnie zakończyć swój udział na mundialu… Mowa rzecz jasna o Lucasie Hernandezie, który ma już za sobą operację zerwanego więzadła krzyżowego w kolanie.

Podczas gdy spora grupa monachijczyków będzie jeszcze przez dłuższy czas rywalizować na turnieju w Katarze, to już jutro pozostali w Monachium piłkarze rozpoczną treningi przy Saebener Strasse. Będąc dokładniejszym mowa o takich zawodnikach jak:

Sven Ulreich
Paul Wanner
Marcel Sabitzer
Ryan Gravenberch
Mathys Tel

Można zakładać, że wspomniana wyżej grupa zawodników FCB zostanie połączona z drugim zespołem Bayernu, który wciąż rywalizuje jeszcze w bawarskiej lidze regionalnej (ostatnio zwycięstwo 5:0 nad DJK Vilzing).

Jeśli mowa o nadchodzących tygodniach w ośrodku treningowym przy Saebener Strasse, to monachijczycy będą trenować w dniach od 28 listopada do 9 grudnia. Następnie „Bawarczycy” udadzą się na zasłużony urlop, który potrwa do 3 stycznia 2023 roku.

Przypominamy zarazem, że po Nowym Roku (w dniach od 6 do 12 stycznia), podopieczni Juliana Nagelsmanna odbędą zimowy obóz przygotowawczy w Aspire Academy w Dosze (Katar).

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)27.11.2022 16:52
27.11.2022 11:46
Co raz wiecej graczy wraca. Oby za parę dni pozostali nie wrócili. Niemcy muszą dziś wygrać.
27.11.2022 11:18