DieRoten.pl

Jupp Heynckes dopiero od kilku dni jest trenerem Bayernu Monachium a na twarzach każdego z zawodników klubu ze stolicy Bawarii można zauważyć same szerokie uśmiechy, zaś w zespole panuje świetna atmosfera.

reklama

Pierwszą okazję do zobaczenia "odmienionego" zespołu przez Juppa Heynckesa będziemy mieli już w najbliższą sobotę, kiedy zawodnikom Bayernu przyjdzie zmierzyć się na własnym podwórku z SC Freiburg.

Podczas swojej ostatniej rozmowy z dziennikarzem "Don Jupp" otwarcie przyznał, iż jest optymistycznie nastawiony co do nadchodzących spotkań swojego zespołu − jak sam powiedział posiada przejrzysty plan i pomysły.

Czuję, że możemy być optymistycznie nastawieni co do nadchodzących spotkań. Posiadam jasno określony plan i przejrzyste pomysły − zapowiedział Jupp Heynckes.

− Wszyscy zawodnicy powrócili ze zgrupowań zdrowi i możemy teraz odpowiednio przygotować się do meczu z Freiburgiem w nadchodzącą sobotę − kontynuował trener "Gwiazdy Południa".

Pod koniec swojej rozmowy legendarny "Don Jupp" uspokoił wszystkich podkreślając, że w zespole można zauważyć, że panuje świetna atmosfera i wszyscy są w dobrych nastrojach.

Czuję, że wszyscy są w dobrych nastrojach, zaś w zespole panuje świetna atmosfera − zakończył Jupp.

źródło: FCB.tv

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama13.10.2017 12:58
To teraz tylko przyszło nam myśleć o zwycięstwach. FCBM!!! ❤️
12.10.2017 21:30
12.10.2017 14:10
Jeżeli jest atmosfera, to teraz czas na zwycięstwa!
12.10.2017 08:06
Ja natomiast czuję brak Jamesa w podstawowej 11 co spowoduje, że prawdopodobnie we frajerski sposób stracimy świetnego zawodnika.

reklama

reklama