Javi przesuwa swój powrót

Javi Martineza nadal prześladuje pech!

Wszystko wskazywało na to, że reprezentant Hiszpanii w tym tygodniu powróci do treningów drużynowych. Jednak wedle informacji jakie podaje Bild, zawodnik podczas jednego z ćwiczeń rehabilitacyjnych doznał urazu kolana. Odczuwa mocny ból i musi przesunąć swój powrót na boisko.

Nie ma co ukrywać, ten sezon jest strasznie pechowy dla Martineza. Po prostu nie może wyleczyć się kontuzji!

Po Pucharze Konfederacji Hiszpanowi wystarczyło zdrowia na rozegranie zaledwie dwóch niepełnych spotkań. W połowie sierpnia powrócił on z towarzyskiego meczu z Ekwadorem z urazem pachwiny i opuścił kolejne trzy spotkania ligowe.

Miał fenomenalny comeback w spotkaniu pucharowym z Chelsea. Javi dzięki bramce w ostatnich sekundach dogrywki doprowadził do wyniku 2:2 i karnych. Rekordowy mistrz Niemiec wygrał konkurs rzutów karnych 5:4 i zdobył Superpuchar Europy.

Jednak równocześnie nabawił się urazu kolana i został poddany operacji. Jego rehabilitacja musiała zostać przerwana przez operację zęba, a teraz kolejny cios w plecy…

Źródło: bild.de