DieRoten.pl

II dzień treningowy Sane w Monachium

15.07.2020, 09:05:05
FotoOlimpik

Mimo iż prawie cały zespół rekordowego mistrza Niemiec znajduje się obecnie na w pełni zasłużonym urlopie, to w ośrodku treningowym przy Sabener Strasse trenuje dwóch zawodników.

Tydzień temu  trener Hansi Flick potwierdził, że Niklas Suele dobrowolnie zrezygnował z możliwości wypoczynku, aby móc kontynuować swój trening przy Saebener Strasse w Monachium. Plan zakłada, że już niebawem stoper nadrobi wszelkie zaległości i w 100% będzie gotowy na wznowienie Ligi Mistrzów.

Niemiec trenuje już od dłuższego czasu, zaś nie dalej jak w poniedziałek dołączył do niego rodak i nowy nabytek monachijczyków, czyli Leroy Sane, który rozpoczął zajęcia treningowe w Bayernie znacznie wcześniej niż wstępnie zakładano.

Nie dalej jak wczoraj obaj panowie odbyli drugą jednostkę treningową w tym tygodniu pod czujnym okiem Dr. Holgera Broicha, czyli głównego trenera bawarskiego klubu od przygotowania fizycznego.

Wczorajszy program treningowy składał się na rozgrzewkę, ćwiczenia biegowe oraz te, mające na celu poprawę celności podań. Na sam koniec odbył się lekki trening strzelecki, w trakcie którego skrzydłowy prezentował się bardzo pewnie.

Dziennikarze „Bilda” podkreślają, że Sane wygląda na w pełni sprawnego i wysoce zmotywowanego. Jako że Leroy nie będzie mógł zagrać już dla Bayernu w sezonie 2019/20, to 24-latek pragnie w jak najlepszym stopniu przygotować się do pierwszego meczu o stawkę swojego nowego klubu w przyszłej kampanii.

źródło: Bild.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama16.07.2020 09:15
Dla Suele plus jest również taki, że dzięki pandemi nie ominęły Go mistrzostwa Europy i spokojnie będzie mógł teraz odbudować swoją formę.
16.07.2020 08:25
Trenujcie, trenujcie, będzie z tego chleb.
16.07.2020 00:21
15.07.2020 16:45
Trenuj Leroy, trenuj :-) Lewy Cię potrzebuje;-)
15.07.2020 10:07
Podoba mi się podejście Suele. Niech trenuje przyda się na pewno. Plus tej przerwy jest taki, że do meczu z Chelsea będzie pełny skład jak nic się nie wydarzy.

reklama