DieRoten.pl

Choć do otwarcia letniego okienka transferowego pozostało jeszcze sporo czasu, to mistrzowie Niemiec zapewnili sobie już pierwszy transfer. Mowa o Leonie Goretzce.

reklama

Na temat Leona i jego transferu do Bayernu w podwójnym wywiadzie udzielili się dwaj zawodnicy Bayernu i prywatnie dwaj przyjaciele – Mats Hummels oraz Thomas Mueller. Zdaniem stopera FCB pomocnikowi Schalke powinno się w końcu dać spokój.

− Leon to znakomity zawodnik, ale moim zdaniem na jego temat mówiło się ostatnio zbyt dużo! Powinno się dać mu skończyć ten sezon w spokoju – powiedział Mats Hummels.

Kiedy w obecności Hummelsa przebywa Mueller, to nie mogło rzecz jasna zabraknąć komicznej sytuacji – słysząc słowa swojego kolegi Thomas zapytał Matsa czy ten jest „po godzinach” adwokatem innych osób.

Na miłość boską Mats, jesteś teraz adwokatem Leona? – powiedział żartując Mueller.

Mimo wszystko Thomas podziela zdanie swojego przedmówcy i jest zdania, że zawodnikowi powinno się dać spokój i poczekać na rozwój wydarzeń latem, kiedy Leon będzie już zawodnikiem Bayernu.

Czy Leon potrzebuje adwokata? Najwyraźniej tak. Znalazł się ostatnio pod ostrzałem pytań. Kamery są skierowane na niego. To dobry zawodnik. Przyjrzyjmy się jednak rozwoju całej sytuacji latem, nie teraz – podsumował strzelec bramki z Schalke.

 

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama13.02.2018 22:42
Jeszcze kilka miesięcy i skończą się "tortury" Leona. A bydlaki z Gelsenkirchen ucichną.
13.02.2018 19:24
Ale jaja, żal mi Leona, szykuje się ciężka wiosna!!

reklama