DieRoten.pl

Hummels: Brak Muellera oznacza brak silnego lidera

23.06.2021, 07:19:56
FotoOlimpik

Dziś wieczorem emocje po raz kolejny sięgną zenitu, albowiem do akcji powracają zawodnicy niemieckiej reprezentacji narodowej, którzy do tej pory zdobyli 3 punkty.

Tradycyjnie już przed spotkaniem odbyła się konferencja prasowa, podczas której na pytania dziennikarzy odpowiadał nie tylko selekcjoner Joachim Loew, ale i Mats Hummels.

Defensor Borussii Dortmund i niemieckiej reprezentacji narodowej został poproszony między innymi o kilka słów na temat możliwej absencji Thomasa Muellera, który w ostatnim pojedynku z Portugalczykami nabawił się kontuzji kolana.

Jeśli zabraknie w naszym zespole Thomasa, to będzie nam brakowało silnego lidera na boisku. Taki zawodnik jest rzadkością, dlatego bez niego nasza gra na pewno się zmieni – powiedział Hummels.

− Mamy jednak dobrych zawodników, którzy mogą go zastąpić, którzy wniosą na boisko inne cechy, nawet jeśli zabraknie Thomasa Muellera – mówił dalej.

W tej samej rozmowie wychowanka Bayernu Monachium zapytano również o nadchodzące spotkanie z Węgrami, którzy przypomnijmy w ostatnim swoim meczu pokazali się z bardzo dobrej strony i zasłużenie zdobyli punkt remisując 1:1 z Francuzami.

− Musimy być ostrożni. Nikt nie wchodzi na boisko myśląc, że już wygraliśmy. Na pewno nie zlekceważymy Węgier. Podczas mistrzostw świata w 2018 roku nastrój przed meczami był zupełnie inny. Moje ogólne wrażenie o drużynie sprawia, że teraz czuję się dużo bardziej pozytywnie niż w 2018 roku – podsumował Mats Hummels.

źródło: DFB

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama24.06.2021 22:48
Wczoraj przed wejściem Thomasa na boisko widziałem jak Low z nim rozmawiał. Naprawdę jest wielki mliderem!!
23.06.2021 10:59
Hummels na pewno roli lidera nie przyjmie - tego można być pewnym.