DieRoten.pl
Reklama

Hoeness zaprosił drużynę do swojego domu nad Tegernsee

fot.
Reklama

Począwszy od 6 sierpnia mistrzowie Niemiec przebywają w bawarskiej miejscowości Rottach-Egern, gdzie monachijczycy przygotowują się do nadchodzącego sezonu 2019/20.

Nie dalej jak wczoraj piłkarze "Gwiazdy Południa" otrzymali wolne od treningów. Powodem takiej decyzji było zaproszenie od Uliego Hoenessa, który zaprosił całą drużynę do swojego domu nad jeziorem Tegernsee.

Podczas spotkania i wspólnego grillowania panowała bardzo dobra atmosfera. Obecni byli także prezes Karl-Heinz Rummenigge oraz dyrektor sportowy Hasan Salihamidzic, który mimo wszystko był bardzo zajęty.

Razem z żoną chcemy Was powitać bardzo ciepło. Cieszy mnie też wizyta Rummenigge i Dietera Mayera. Z taką dobrą pogodą i atmosferą sezon może startować. Obiecuję Wam, że spotkamy się ponownie na wielkiej imprezie − przemówił Hoeness.

Niemiecki magazyn "Kicker" informuje, że Bośniak został wczoraj zauważony w holu podczas rozmowy z szefem skautingu FCB − Marco Neppe. Dziennikarze zaznaczają, że najpewniej chodziło o dyskusję odnośnie dalszych transferów bawarskiego klubu. Ponadto "Brazzo" bardzo często był widywany, kiedy rozmawiał przez telefon.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...