DieRoten.pl

Heynckes: Lahm i Schweini mogą zastąpić Uliego i Kalle

28.08.2018, 13:42:45
Ł. Skwiot

Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie nie tylko do poważnych zmian kadrowych, ale i również do kilku roszad na szczeblu władz klubowych.

Ostatnio w bawarskim "Abendzeitung Muenchen" ukazał się wywiad Juppa Heynckesa, który wypowiedział się na temat możliwych zmian w zarządzie bawarskiego klubu. Legendarny trener FCB jest przekonany, że idealnymi kandydatami do zastąpienia duetu Rummenigge & Hoeness byłaby dwójka Lahm oraz Schweinsteiger.

Dla przykładu umowa Karla-Heinza Rummenigge obowiązuje do 2019 roku i nadal nie wiadomo jaka przyszłość czeka prezesa bawarskiego klubu. Można jednak się spodziewać, że "Kalle" przedłuży swoją umowę, ale może to być jego ostatni kontrakt w Monachium.

− Obaj muszą być na to gotowi. Te pozycje należy obsadzić ludźmi z pasją i absolutnym oddaniem. To właśnie Uli i Kalle robią przez dekady − zauważył Jupp Heynckes.

− Nie mam pojęcia co Bastian zaplanował na swoje życie, ale z jego reputacją, jego wizerunkiem, charakterem i historią w piłce jest stworzony i przeznaczony do objęcia pozycji w zarządzie klubu − dodał "Don Jupp".

Podobnego zdania jest także inny legendarny trener Bayernu − Ottmar Hitzfeld − który wyjawił w rozmowie z dziennikarzem, że w niedalekiej przyszłości Uli Hoeness powinien postarać się o sprowadzenie do klubu Bastiana Schweinsteigera.

− Na miejscu Hoenessa sprowadziłbym Schweinsteigera do klubu z powrotem, kiedy ten już zakończy karierę i dał mu ważne stanowisko. Jest bardzo popularny wśród fanów, dobrze sobie radzi z ludźmi i zna wszystkie aspekty zawodowej piłki − podsumował Hitzfeld.

źródło: AZ
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)

reklama30.08.2018 12:00
To by było coś pięknego.
28.08.2018 20:59
Nie mogą ale muszą, bo dla mnie to najbardziej odpowiedni duet na te stanowiska!! Czy będą chcieli? myślę że tak, zresztą Kalle i Uli jeszcze kilka ładnych lat porządzą i odchodząc na pewno oddają klub w godne ręce, a ci dwaj są idealni. Myślę też że jakieś wstępne, luźne rozmowy w tym temacie były.
28.08.2018 19:55
Pytanie tylko czy Lahm i Basti będą chcieli przejąć schedę po Ulim i Kalle. Mogą mieć przecież zupełnie inny pomysł inne plany na życie. Kahn czy Effe śmiało mogliby pracować w Bayernie, ale zupełnie się do tego nie palą...
28.08.2018 19:33
Oby tak się stało! Bayern to oni, a oni to Bayern. Mia san mia
28.08.2018 18:54
Miejmy nadzieję, że prędzej czy później to nastąpi :)
28.08.2018 18:27
Święci to się to, że Kalle ma taką pozycję, że sam zadecyduje kiedy odejdzie że stołka... No ale co tam...
A Schweini... Tu problemem może być Ana, która ponoć chce zostać w stanach, no ale to temat nie na dziś czy jutro, więc może zmieni nastawienie
28.08.2018 17:41
Ciekawie czy tak będzie, gdyby oni byli w naszym zarządzie to mam wrażenie, że jednak nie trzymali by tak kasy, tylko transfery takie za 80mln byłyby dosyć często u nas.
28.08.2018 16:31
@ Matilegolas - " ... Już o tym nieraz pisałem - mam nadzieję, że "Basti" i Philipp znajdą się we władzach klubu. ... "

Jupp pokazuje że jest nie tylko Genialnym Trenerem - a kiedyś Piłkarzem.

O Lahm'ie piszę od dawna - a Kalle czując co się święci - próbuje go wepchnąć w struktury DFB.
28.08.2018 15:40
Już o tym nieraz pisałem - mam nadzieję, że "Basti" i Philipp znajdą się we władzach klubu.

reklama