DieRoten.pl

Heynckes i Hitzfeld doradzają podjęcie wczesnej decyzji ws. trenera

14.02.2020, 08:08:00
FotoOlimpik

Póki co wiadomym jest na na 100%, że do końca bieżącego sezonu, na stanowisku pierwszego trenera ekipy rekordowego mistrza Niemiec pozostanie Hansi Flick.

Mistrzowie Niemiec pod koniec rundy jesiennej ustalili wspólnie, że Hansi Flick pozostanie trenerem Bayernu do końca bieżącego sezonu. Niemniej jednak w grę wchodzi również dłuższa współpraca, ale będzie ona zależała od sukcesów klubu w trwającym obecnie sezonie 2019/20.

Sternicy bawarskiego klubu są zadowoleni z wielkich postępów poczynionych przez monachijczyków pod wodzą nowego szkoleniowca, ale decydujący wpływ będą mieć nie tylko styl gry i wyniki, ale i również tytuły. Z punktu widzenia dłuższej współpracy – bardzo ważne będą występy FCB w Lidze Mistrzów, a zwłaszcza najbliższy dwumecz z Chelsea.

Niedawno na temat przyszłości Hansiego Flicka wypowiedział się prezydent „Gwiazdy Południa”, czyli Herbert Hainer, który zakomunikował, że mistrzowie Niemiec podejmą decyzję w jego sprawie pod koniec sezonu. Najnowsze informacje w tej sprawie przedstawił ostatnio niemiecki magazyn „Kicker”.

Jak się dowiadujemy kierownictwo Bayernu miało zadecydować wewnątrz klubu, że publicznie nie zostanie podany żaden termin podjęcia decyzji w kwestii Flicka. Mimo wszystko zdaniem legendarnych Hitzfelda i Heynckesa, monachijczycy powinni wyjaśnić już wszystko w marcu.

− Zasadniczo przejrzystość w tej sprawie powinna być już wiadoma w połowie marca, aby klub mógł planować w kwestii trenera – powiedział Jupp Heynckes.

− Początek marca wydaje się być idealnym terminem, aby obie strony mogły planować i skoncentrować się na tym, co najważniejsze – podsumował Ottmar Hitzfeld.

źródło: Kicker
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (8)

reklama15.02.2020 05:17
Na razie nie ma tematu, by Flicka zwolnić i myślę. że nie będzie, Więc planowanie na przyszły sezon już się odbyło.
14.02.2020 17:54
Zgadzam się i myślę że jakieś przekonania w zarządzie już są. Najlepiej by było gdyby Flick został na dłużej i chyba zarząd też jest do tego przekonany.
14.02.2020 14:37
Popieram nasze trenerskie legendy.
14.02.2020 10:52
Myślę podobnie, najdalej za miesiąc powinna być sprawa jasna bo inaczej znowu grozi nam kolejna prowizorka.
14.02.2020 10:21
Ja bym zostawił Flicka na kolejny sezon pod jego sterami Bayern iść dobra piłkę nie to co było za Niko gdzie oglądaliśmy Jeden wielki Dramat
14.02.2020 08:47
Moim zdaniem to jest za krótki okres żeby ocenić Flicka nawet jak za dużo nie ugramy . Powinien dostać jeszcze jeden sezon , okres przygotowawczy do sezonu wzmocnić kadrę pod siebie i wtedy można powiedzieć czy to odpowiedni trener , póki co radzi sobie bardzo dobrze no i gra jest fajna dla oka nie to co za Kovacza.
14.02.2020 08:36
Decyzja powinna zapaść po dwumeczu z Chelsea.
14.02.2020 08:23
Muszą się decydować w najszybszym możliwym terminie. Bo ciężko będzie o trenera w maju (w przypadku gdyby Flick nie dał rady).

reklama