DieRoten.pl
Reklama

Hasenhuettl potwierdził kontakt z Bayernem

fot.
Reklama

Jak już dobrze wiemy od kilku tygodni, wraz z końcem tego sezonu klub opuści Jupp Heynckes, który przejdzie na zasłużoną emeryturę.

Miejsce 72-letniego trenera Bayernu Monachium zastąpi Niko Kovac, który obecnie jest trenerem Eintrachtu Frankfurt. Przypominamy jednocześnie, że na Allianz Arenę trafi też Robert Kovac w roli asystenta swojego brata.

Zanim klub ze stolicy Bawarii ogłosił, że nowym trenerem będzie Chorwat, to w mediach stale spekulowano o tym kto miałby zastąpić Juppa. Kandydatów było naprawdę wiele...

Wśród nich był między innymi Julian Nagelsmann z TSG Hoffenheim, Thomas Tuchel (bez klubu) czy chociażby Ralph Hasenhuettl z drużyny RB Lipsk, który jak się dowiedzieliśmy miał ofertę pracy dla Bayernu!

Trener "Byków" w niedawnym wywiadzie wyjawił, że w styczniu 2018 roku otrzymał telefon z Monachium. Mimo wszystko Austriak nie zmienił zdania i dał jasno do zrozumienia, że nie jest jeszcze gotowy na takie wyzwanie jak Bayern.

Nowy trener mistrzów Niemiec – Niko Kovac – związał się umową z monachijskim zespołem na okres trzech najbliższych sezonów. Chorwat pracę w FCB rozpocznie dokładnie 1 lipca 2018 roku.

Źródło: ZDF.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...