DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Zasłużyliśmy na punkt

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Podobnie jak pierwszy zespół, tak i ekipa do lat 19 mierzyła się wczoraj z FC Kopenhagą w ramach europejskich rozgrywek pucharowych.

Jeśli mowa o drużynie Bayernu U-19, to młodzi monachijczycy rozegrali wczoraj spotkanie w ramach drugiej kolejki UEFA Youth League ze swoimi rówieśnikami z FC Kopenhagi U-19.

Ostatecznie bój zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść Duńczyków, którzy przez dłuższy czas prowadzili 2:0. Co prawda podopieczni Michaela Hartmanna wrócili do żywych w samej końcówce doprowadzając do stanu 2:2, jednakże kilkadziesiąt sekund po golu wyrównującym, FCB dało sobie strzelić jeszcze bramkę na 2:3…

− Graliśmy przeciwko dobremu przeciwnikowi, który mógł zamknąć losy meczu w niektórych fazach jeszcze wcześniej. Na tym poziomie małe błędy są natychmiast karane – powiedział Hartmann.

− Ale mieliśmy też swoje momenty, wróciliśmy i pokazaliśmy dobre morale. W ostatecznym rozrachunku zasłużyliśmy na punkt – podsumował Michael Hartmann.

W wyniku wczoraj porażki, piłkarze Bayernu U-19 zajmują obecnie drugie miejsce w swojej grupie z dorobkiem 3 punktów i dodatnim bilansem bramkowym (+1). Następny mecz w UEFA Youth League monachijczycy rozegrają 24 października przeciwko Galatasaray (na wyjeździe).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...