DieRoten.pl

Hainer: Nie było potrzeby zatwierdzać budżetu na zimowe transfery

14.01.2022, 09:28:16
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Zimowe okienko transferowe w niemieckiej Bundeslidze ruszyło dokładnie 1 stycznia i pozostanie otwarte do 31 stycznia (zamknięcie nastąpi o 18:00).

reklama

reklama

W przypadku Bayernu Monachium nie należy raczej spodziewać się żadnych transferów do klubu – zostało to już potwierdzone zarówno przez Salihamidzica, jak i Nagelsmanna po ostatnim meczu ligowym w rundzie jesiennej przeciwko Wolfsburgowi.

Co więcej jakiś czas temu w rozmowie dla „Sport Bilda”, potencjalne wzmocnienia wykluczył też Herbert Hainer, który w trakcie wywiadu poruszył również między innymi kwestię listopadowego Dorocznego Zgromadzenia oraz rekordów Roberta Lewandowskiego w 2021 roku.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze miał do powiedzenia prezydent bawarskiego klubu, to poniżej znajdziecie fragmenty jego wypowiedzi. Zachęcamy do lektury.

Herbert Hainer na temat:

…transferów za 40, 50 czy 80 mln €:

„…Musimy poczekać i zobaczyć jak długo stadion będzie zamknięty dla widzów. W ostatnich 2 sezonach mimo kryzysu osiągnęliśmy niewielki zysk – inne kluby mogą o tym pomarzyć. Będziemy działać rozsądnie.”

…zatwierdzenia budżetu na zimowe okienko:

„…Nie, nie było to kwestią dyskusji. Mamy bardzo dobry zespół, któremu w pełni ufamy na drugą część sezonu 2021/22.”

…możliwości pogorszenia się relacji z piłkarzami po wstrzymaniu ich pensji w czasie izolacji:

„…Nie, nie mam takich obaw. Nasze rozmowy były konstruktywne i rozsądne. Wyjaśniliśmy jasno stanowisko naszego klubu.”

…okrzyków członków klubu podczas Walnego Zgromadzenia:

„…To mnie zabolało, to nie było nic przyjemnego, ponieważ od dziecka jestem fanem tego klubu. Dzień po spotkaniu zasiedliśmy do rozmów i opracowaliśmy plan działania.”

…komunikacji z członkami:

„…Tak, to prawda, że wysłaliśmy listy do wszystkich 293 000 członków naszego klubu, aby nawiązać dialog po ostatnim Dorocznym Walnym Zgromadzeniu. Tytuł wiadomości brzmiał: „Wzmocnić dialog”.”

…rezygnacji Hoenessa z przemówienia na Walnym Zgromadzeniu:

„…Uli jest na wskroś fanem Bayernu. Chciał pomóc. Ale nawet on zdawał sobie sprawę z sytuacji, że tego wieczoru prawdopodobnie do nikogo nie dało się dotrzeć.”

…rekordów Lewandowskiego:

„…Robert Lewandowski w tak krótkim czasie pobił dwa rekordy. To czyni go dumnym i widać, że chciał to zrobić. Często z nim o tym rozmawiałem. Z jednej strony darzy Gerda wielkim szacunkiem, był ikoną.”

źródło: Sport Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (6)

reklama15.01.2022 12:35
A może jednak ktoś przyjdzie?
14.01.2022 18:07
Nie zawsze jest różowo.
14.01.2022 13:19
Pewnie że Heiner to nie Ulli ani KHR taki duet to jak ROBERY - nie trafia się często
14.01.2022 11:14
@Reeken89 ale przecież Hainer odpowiedział na pytanie, które otrzymał. Co miał niby innego zrobić? Super, że możemy mówić o zyskach a nie o wielkości straty :)
14.01.2022 10:18
Jako Prezydent Bayernu nie wie, że w 99,9 % klub nie kupuje zawodników w zimie ? Ten Hainer to taki nijaki na tym stanowisku niby jest, ale go nie ma :) FCBM!
14.01.2022 09:46
Okienko na plus - udało pozbyć się Cuisance