DieRoten.pl

Do zakończenia sezonu 2020/21 pozostało jeszcze wiele tygodni i miesięcy, jednakże już niebawem monachijczycy staną przed szansą zdobycia kolejnego tytułu.

Mowa rzecz jasna o Klubowych Mistrzostwach Świata, które odbędą się w dniach od 1 do 11 lutego. Przypominamy zarazem, że monachijczycy zmagania zaczną od półfinału (8 lutego).

Jakiś czas temu w jednym z podcastów na temat celów Bayernu Monachium wypowiedział się Herbert Hainer. Prezydent „Gwiazdy Południa” nie ukrywa, iż głównym celem jest sportowy sukces, ale z drugiej strony ważną rolę odgrywa też zdrowia ekonomia klubu.

− Naturalnie głównym celem jest dla nas sportowy sukces, jednakże pieniądze w połączeniu z rozsądkiem są tym, co chcesz osiągnąć. Z kolei Bayern pod tym względem poradził sobie lepiej, niż ktokolwiek inny − powiedział Herbert Hainer.

− Pod względem ekonomicznym Bayern jest jednym z najsilniejszych klubów w Europie, jeśli nie na całym świecie − dodał prezydent Bayernu.

W tej samej rozmowie udział brał również honorowy prezydent bawarskiego klubu, czyli Uli Hoeness, który nie ma najmniejszych wątpliwości, że postąpił właściwe kierując prośbę do Herberta Hainera, aby ten przejął jego stołek w Bayernie.

− Szukaliśmy siebie nawzajem i znaleźliśmy się. Jeszcze dziś cieszę się, że miałem wtedy ten wspaniały pomysł, aby zapytać go, czy chciałby zostać moim następcą. Teraz coraz bardziej widać, że Bayern jest dzięki niemu w świetnych rękach − podsumował Uli Hoeness.

źródło: Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama23.01.2021 16:47
Sukces sportowy i finansowy, dwie najważniejsze rzeczy.
23.01.2021 09:52
Czy nam coś Herbert załatwił z Adidasa?
23.01.2021 09:33
I oby ten sposób działania Bayernu trwał jak najdłużej.