DieRoten.pl

Hainer: Chcemy przedłużyć umowę także z Thiago i Alabą

21.05.2020, 11:36:32
FotoOlimpik

Po tym jak Hansi Flick przedłużył umowę z Bayernem Monachium, jakiś czas później w jego ślady poszło dwóch zawodników FCB, a będąc dokładniejszym Thomas Mueller oraz Manuel Neuer.

Bez względu na wszystko monachijczycy nie zamierzają poprzestawać tylko na Hansim Flicku, Thomasie Muellerze oraz Manuelu Neuerze (cała trójka związała się z klubem umową do końca czerwca 2023 roku).

Na ten moment w zespole „Gwiazdy Południa” możemy jeszcze wyróżnić dwóch piłkarzy, z którymi „Bawarczycy” chcą za wszelką cenę wydłużyć wygasającą za półtora roku umowę. Jak się już pewnie domyślacie mowa jest o takich zawodnikach jak David Alaba oraz Thiago.

Ostatnio w wywiadzie dla niemieckiego „Sky” na temat kontraktów wypowiedział się Herbert Hainer, czyli prezydent rekordowego mistrza Niemiec. Boss FCB nie ukrywa swojego zadowolenia z faktu osiągnięcia porozumienia z Neuerem oraz zaznaczył, że Austriak i Hiszpan są bardzo ważnymi graczami bawarskiego klubu.

− Działamy krok po kroku, dochodzimy do porozumienia, jeden po drugim. Chcemy też przedłużyć kontrakty z Alabą i Thiago, ale to nie jest zależne tylko od nas. Zawodnik też musi się zgodzić stwierdził Herbert Hainer.

− Chcemy z nimi przedłużyć umowę, powiedzieliśmy im to. Oni są niesamowicie cennymi i ważnymi piłkarzami dla Bayernu, którzy grają dla tego klubu od wielu lat. W związku z tym nasze kierownictwo prowadzi rozmowy, aby osiągnąć z nimi porozumienie – podsumował prezydent Bayernu.

Jeśli wierzyć niedawnym doniesieniom prasowym, to kolejnym piłkarzem, który lada moment powinien przedłużyć umowę z Bayernem jest właśnie Thiago, który jakiś czas temu otwarcie przyznał, iż wyobraża sobie zakończenie kariery w bawarskim klubie.

źródło: Sky
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)

reklama23.05.2020 09:39
Obaj pewnie zostaną chociaż z Davidem będzie trudniej.
21.05.2020 21:58
Spokojnie, jestem pewny że przedłużymy umowy z obydwoma graczami.
21.05.2020 18:44
Zakończyć etap przedłużania kontraktow i pewnie po tym etapie zaczną być transfery nie więcej jak 2-3 (oprócz Nobela, który dołączy za friko) FCBM!
21.05.2020 18:37
Tak się zastanawiam na ile fakt,że zostawiliśmy sobie na jedno okno konieczność przedłużenia kontraktów z Manu,Tomkiem,Thiago i Davidem odbije się na transferach.
21.05.2020 14:23
Myślę, że jak udało się z Manu to tym bardziej nie powinno być już więcej problemów z Alabą. W żadnym innym topowym klubie nie dostanie w obecnej sytuacji większej kasy, a i o miejsce w pierwszej 11 z urzędu też by było ciężko.
21.05.2020 13:58
Myślę że z Thiago pójdzie szybko . Obawiam się że z Alaba będzie problem dojść do porozumienia .
21.05.2020 12:30
21.05.2020 12:05
Jeśli chodzi o Alabę to w Hiszpanii nikt mu nie da więcej, we Włoszech Higuain zarabia 7,5 mln euro, więc już to widzę jak lewy obrońca dostaje więcej niż napastnik i zostaje Anglia tylko, że City w LM nie zagra, Chelsea, Tottenham czy inne United i Arsenale nie mają potencjału, Liverpool ma chyba lepszego piłkarza na tej pozycji...
21.05.2020 11:52
To szybko przedłużać, a nie jak z Neuerem. Obaj nam są bardzo potrzebni.

reklama