DieRoten.pl
Reklama

Gravenberch z dobrym występem na EURO

fot. Shutterstock.com\Vlad1988
Reklama

Jak już informowaliśmy wcześniej, 21 czerwca rozpoczął się młodzieżowy turniej mistrzostw Europy w piłce nożnej (do lat dwudziestu jeden).

Mistrzostwa Europy do lat dwudziestu jeden w Gruzji i Rumunii rozpoczęły się 21 czerwca i potrwają dokładnie do 8 lipca, kiedy to zaplanowano finał turnieju. Przypominamy, że o złoto walczy w sumie 16 reprezentacji narodowych.

Ostatnio odbył się drugi mecz na EURO U-21, w którym w akcji mogliśmy oglądać jednego piłkarza rekordowego mistrza Niemiec – do akcji wkroczyli Holendrzy, gdzie wyróżnić możemy grającego na środku pomocy Ryana Gravenbercha.

Portugalia 1:1 (1:0) Holandia

Po tym jak w meczu otwarcia Holendrzy zremisowali bezbramkowo z Belgami, w ubiegłą sobotę podopieczni Erwina van de Looia mierzyli się na Mikheil Meskhi Stadium w Tbilisi z reprezentacją narodową Portugalii.

Choć holenderska reprezentacja była lepszym zespołem w tym pojedynku fazy grupowej, to pojedynek zakończył się koniec końców podziałem punktów i wynikiem 1:1. Podczas gdy dla Portugalczyków strzelił Andre Almeida, to golem dla „Jong Oranje” popisał się Brain Brobbey.

Jedyny reprezentant Bayernu, czyli wspomniany wyżej Gravenberch, spędził na boisku całe 90 minut i został oceniony przez portal „Flashscore.com” na notę 7,3/10,0, co sprawiło jednocześnie, że został wybrany Zawodnikiem Meczu. Co do kolejnego spotkania w grupie A, 27 czerwca Holandia U-21 zmierzy się w boju o wszystko z Gruzją U-21 (początek boju o 18:00).

Transmisja w UEFA TV

Warto wspomnieć, że wszystkie spotkania w ramach mistrzostw Europy do lat dwudziestu jeden można oglądać zupełnie za darmo w telewizji „UEFA TV”.

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...