DieRoten.pl

Goretzka: Chcemy kontynuować naszą zwycięską passę

14.09.2018, 09:45:42
FotoOlimpik

Pierwsza oficjalna przerwa reprezentacyjna przerwa w sezonie 2018/19 dobiegła już końca. W związku z tym do Monachium powrócili już wszyscy piłkarze, którzy byli powołani przez selekcjonerów swoich reprezentacji narodowych.

reklama

Podczas ostatniego wywiadu dla oficjalnej telewizji „FCB.tv” na temat zakończonej przerwy reprezentacyjnej i powrotu zawodników do klubu wypowiedział się Leon Goretzka. Nowy nabytek FCB poruszył także temat jutrzejszego starcia z Bayerem 04 Leverkusen w Bundeslidze.

Oczywiście jestem szczęśliwy z faktu powrotu do klubu. Każdy z nas powrócił do Monachium wysoko zmotywowany po naszej pierwszej przerwie reprezentacyjnej. Moim zdaniem możemy być zadowoleni z dobrego startu w ten nowy sezon. To dodało nam siły i oczywiście chcemy kontynuować naszą zwycięską passę – powiedział Leon Goretzka.

− Moim zdaniem każdy rywal zawsze jest niesamowicie zmotywowany, kiedy gra przeciwko Bayernowi. Leverkusen posiada wspaniałą indywidualną jakość w składzie i jest zdolny grać bardzo dobry futbol – mówił dalej.

− Musimy być na to przygotowani i gotowi, aby kontrolować ich. Jeśli będziemy w stanie to dokonać, to jestem pewny, że wykonamy dobrą robotę  - kontynuował Niemiec.

Wczoraj jak dobrze wiemy swoje 29. urodziny obchodził legendarny już Thomas Mueller, który w zespole Bayernu jest bardzo ceniony przez swoich kolegów, w tym przez Goretzkę. We wspomnianym wywiadzie były zawodnik Schalke 04 odniósł się między innymi do dotychczasowych sukcesów Thomasa i jego wpływu na ekipę FCB.

− Każdego dnia wnosi do Bayernu elementy dobrej zabawy i śmiechu. Thomas to bardzo rozgadany facet. To świetnie, że mam kogoś takiego u boku, kogoś kto wprowadza mnie do wszystkich tych rozmów w zespole. To ktoś od kogo mogę się uczyć. W mojej opinii jego kariera do tej pory jest czymś wyjątkowym i pewnie będzie tak dalej. Dobrze jest mieć kogoś takiego jak Thomas w składzie – zakończył.

źródło: FCB.tv

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)

reklama14.09.2018 20:28
Jutro mecz Bayern - Bayer, czyli hit Bundesligi!!

reklama