DieRoten.pl
Reklama

Golden Boy 2021: Głosujemy na Musialę

fot.
Reklama

Jak co roku włoski „Tuttosport” publikuje listę zawodników, którzy są nominowani do prestiżowej nagrody dla młodych i utalentowanych zawodników, czyli Golden Boy.

Przypominamy o możliwości głosowania w ramach Golden Boy 2021!

Zgodnie z zapowiedziami, lista nominowanych do tytułu Golden Boy 2021 została zredukowana o kolejne 20 nazwisk. W stawce pozostał jeden piłkarz rekordowego mistrza Niemiec. Mowa jest o utalentowanym Jamalu Musiali.

Co więcej listę 40 zawodników uzupełnia również sporo nazwisk z klubów występujących w Bundeslidze – najwięcej reprezentantów, bo aż trzech posiada RB Lipsk.

Golden Boy to nagroda, która przyznawana jest dla najlepszego zawodnika w Europie do lat 21. W finalnym głosowaniu bierze udział dokładnie 40 przedstawicieli mediów z całej Europy. Przypominamy zarazem, że przed rokiem zwyciężył obecny napastnik BVB – Erling Haaland.

Nominowani piłkarze z Bundesligi:

Bayern Monachium: Jamal Musiala
Borussia Dortmund: Jude Bellingham, Giovanni Reyna
Bayer 04 Leverkusen: Florian Wirtz, Odilon Dorgeless
RB Lipsk: Brian Brobbey, Josko Gvardiol, Ilaix Moriba

Dla przypomnienia warto jeszcze wspomnieć, że w przeszłości, a będąc dokładniejszym w 2016 roku zwyciężył były piłkarz Bayernu – Renato Sanches. „Tuttosport” będzie rzecz jasna sukcesywnie zmniejszał liczbę nominowanych piłkarzy, po czym ostatecznie zostanie wyłoniony zwycięzca 2021 roku.

>>> Głosować można tutaj <<<

Jak zagłosować?

Po kliknięciu linku pojawi się nam lista wszystkich nominowanych. Musialę możecie znaleźć tradycyjną metodą lub po prostu wcisnąć kombinację klawiszy CTRL + F i w pole wyszukiwania wpisać „Musiala”. Po wyszukaniu piłkarza zaznaczamy go, po czym na samym dole klikamy „Vota ora”.

 

Źródło: Tuttosport
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...