DieRoten.pl

Gnabry: Staram się dawać z siebie wszystko co najlepsze

20.11.2019, 10:09:04
Ł. Skwiot

Nie dalej jak wczoraj w pojedynku eliminacyjnym do mistrzostw Europy w 2020 roku, nasi sąsiedzi zza Odry rozbili na własnym podwórku Irlandię Północną aż 6:1.

Bardzo dobry mecz rozegrał przede wszystkim Serge Gnabry, który trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców. Warto nadmienić, iż 24-latek do tej pory w 13 rozegranych spotkaniach dla „Die Mannschaft” ustrzelił już 13 bramek. Co więcej pomocnik Bayernu jest pierwszym zawodnikiem od czasów Gerda Muellera (50 lat temu) w kadrze narodowej, który osiągnął taki wynik w tak krótkim czasie.

W wywiadzie pomeczowym Gnabry odniósł się między innymi do swojej gry oraz zachodzącej w drużynie wymiany pokoleniowej. W przypadku mistrzostw Europy skrzydłowy FCB ma dobre przeczucia.

− Staram się dawać z siebie wszystko co najlepsze w każdym meczu. Gram tutaj w ataku i funkcjonuje to dobrze. Mimo wszystko ciągłe gadanie o zmianie pokoleniowej jest już irytujące. Oczywiście posiadamy młody zespół, ale rozumiemy się bardzo dobrze – powiedział Gnabry.

− Zawsze gramy dobrze i prezentujemy atrakcyjny futbol. Nie zawsze udawało nam się uzyskać wyniki, jakie byśmy chcieli, ale wygląda to teraz znacznie lepiej. Moim zdaniem udamy się na Euro pewni siebie – poza meczem z Holandią, zaliczyliśmy dobre kwalifikacje – mówił dalej.

Po wygranym spotkaniu swojego komentarza udzielił również strzelec dwóch bramek, czyli Leon Goretzka. Pomocnik Bayernu nie ukrywa, że w każdym meczu zawsze pragnie dawać z siebie wszystko, aby w jak najlepszym stopniu pomóc kolegom i całej drużynie.

Zawsze staram się dawać z siebie wszystko i pomóc drużynie najlepiej jak potrafię. Każdy z nas odnajdzie się w tym młodym zespole i rozwiniemy się jeszcze bardziej. Słyszałem, że zagramy nasze mecze grupowe na Euro w Monachium. To fantastyczne wieści, wykorzystamy wsparcie naszych fanów – podsumował Goretzka.

źródło: DFB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama20.11.2019 20:20
Świetny piłkarz, a będzie jeszcze lepszy.
20.11.2019 19:22
I świetnie Ci wychodzi ;)
20.11.2019 18:30
Myślę że na Euro Niemcy będą bardzo mocni. Dla mnie jeden z faworytów.
20.11.2019 10:22
Super transfer za 7 milionów a teraz warty z 50 albo więcej.
20.11.2019 10:21
Pochetino zwolniony z Totenchamu.
Pewnie będą plotki jakoby miał trafić do Bayernu.

reklama