DieRoten.pl

Gnabry, Lucas i Cuisance trenowali z zespołem

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Po fatalnych wiadomościach w związku ze stanem zdrowia Joshuy Kimmicha oraz Erica Maxima Choupo-Motinga, tym razem mamy dla Was pozytywne wiadomości.

Tradycyjnie dzień po meczu, rezerwowi piłkarze Bayernu, którzy nie znaleźli się w wyjściowej XI w poprzednim spotkaniu, odbyli jednostkę treningową pod czujnym okiem Juliana Nagelsmanna i jego sztabu szkoleniowego.

Obserwujący trening dziennikarze „Bilda” podzielili się dość pozytywnymi informacjami na temat sytuacji kadrowej – wśród grupy trenującej obecny był przede wszystkim Serge Gnabry, który w poprzednim pojedynku ligowym z Borussią Dortmund nabawił się lekkich problemów z przywodzicielem.

Niemiec odbył pełną jednostkę treningową i wedle wspomnianego wyżej źródła – będzie gotowy na sobotni bój w Bundeslidze przeciwko FSV Mainz. Co więcej w zajęciach z rezerwistami brali udział również Lucas Hernandez (przesiedział cały mecz z Barcą na ławce) oraz Mickael Cuisance (problemy z kolanem).

Niestety, ale nieobecny był Leon Goretzka, który przypomnijmy przerwał wtorkowe zajęcia z racji na dokuczające mu problemy z rzepką.

Sabitzer robi postępy

To nie koniec dobrych wiadomości, albowiem Marcel Sabitzer poczynił kolejny krok w rehabilitacji. Austriak wznowił dziś zajęcia z piłką, zaś intensywna jednostka treningowa obejmowała nie tylko sprinty, ale i również ćwiczenia ze zmianą kierunku.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...