DieRoten.pl
Reklama

Głosowanie na Bramkę i Zawodnika Stycznia w Bayernie

fot. Photogenica
Reklama

Jak co miesiąc, fani rekordowego mistrza Niemiec z całego świata, mogą oddawać swoje głosy na Najpiękniejszą Bramkę Miesiąca na oficjalnej witrynie bawarskiego klubu.

Przypominamy o możliwości oddawania swoich głosów na Bramkę i Zawodnika Stycznia w Bayernie.

Nie inaczej jest tym razem − w najbliższych dniach fani rekordowego mistrza Niemiec będą mogli głosować na kilka goli, które konkurują o miano Bramki Stycznia.

Do wyboru jest tradycyjnie pięć bramek. Kibice mogą głosować na trafienie Arijona Ibrahimovica w meczu towarzyskim z Red Bull Salzburg, gol Joshuy Kimmicha w pojedynku niemieckiej pierwszej Bundesligi przeciwko 1. FC Koeln czy też uderzenie Kingsleya Comana we wspomnianym wcześniej sparingu z RBS.

Ponadto nominowano również Leroya Sane za bramkę w starciu ligowym z Eintrachtem Frankfurt oraz trafienie Mathysa Tela z salzburczykami.

Nominacje do Bramki Stycznia:

− Arijon Ibrahimovic vs RB Salzburg (sparing)
− Joshua Kimmich vs 1. FC Koeln (Bundesliga)
− Kingsley Coman vs vs RB Salzburg (sparing)
− Leroy Sane vs Eintracht Frankfurt (Bundesliga)
− Mathys Tel vs RB Salzburg (sparing)

Jest to już szóste głosowanie na Bramkę Miesiąca w tym sezonie. Kolejnych głosowań należy tradycyjnie spodziewać się na początku każdego kolejnego miesiąca.

>>> Głosowanie na Bramkę Stycznia <<<

Ponadto głosować można także na Piłkarza Stycznia w Bayernie. Wybierać możecie spośród wszystkich zawodników rekordowego mistrza Niemiec.

>>> Głosowanie na Piłkarza Stycznia <<<

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...