DieRoten.pl
Reklama

Głosowanie na Bramkę i Zawodnika Lutego w Bayernie

fot. skwiot.pl
Reklama

Jak co miesiąc, fani rekordowego mistrza Niemiec z całego świata, mogą oddawać swoje głosy na Najpiękniejszą Bramkę Miesiąca na oficjalnej witrynie bawarskiego klubu.

Przypominamy o możliwości oddawania swoich głosów, pozostało już niewiele czasu.

Nie inaczej jest tym razem − w najbliższych dniach fani rekordowego mistrza Niemiec będą mogli głosować na kilka goli, które konkurują o miano Bramki Lutego.

Do wyboru jest tradycyjnie pięć bramek. Kibice mogą głosować na trafienie Kingsleya Comana w pojedynku Bundesligi z VfL Wolfsburg, gol Georgii Stanway w starciu ligowym z Turbine Potsdam czy też uderzenie Thomasa Muellera w BL przeciwko VfL Bochum.

Ponadto nominowano również Hyun-ju Lee, którego bramka w ostatnich sekundach przeciwko Unterhaching w bawarskiej lidze regionalnej, zapewniła zwycięstwo i jakże cenne 3 punkty. Ostatnim nominowanym graczem jest Jamal Musiala i jego bramkowy rajd z „Wilkami” w lidze.

Nominacje do Bramki Lutego:

− Kingsley Coman vs VfL Wolfsburg (Bundesliga)
− Georgia Stanway vs Turbine Potsdam (Frauen Bundesliga)
− Thomas Mueller vs VfL Bochum (Bundesliga)
− Hyun-ju Lee vs Unterhaching (IV Liga)
− Jamal Musiala vs VfL Wolfsburg (Bundesliga)

Jest to już siódme głosowanie na Bramkę Miesiąca w tym sezonie. Kolejnych głosowań należy tradycyjnie spodziewać się na początku każdego kolejnego miesiąca.

>>> Głosowanie na Bramkę Lutego <<<

Ponadto głosować można także na Piłkarza Lutego w Bayernie. Wybierać możecie spośród wszystkich zawodników rekordowego mistrza Niemiec.

>>> Głosowanie na Piłkarza Lutego <<<

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...