DieRoten.pl
Reklama

Flick pozostaje alternatywą?

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Najbliższe dni i tygodnie w Bayernie Monachium z pewnością będą bardzo interesujące z racji na niepewną przyszłość Thomasa Tuchela.

Co prawda szefowie Bayernu w dalszym ciągu utrzymują, że posada niemieckiego szkoleniowca jest bezpieczna, ale eksperci nie mają wątpliwości, że brak poprawy wyników oraz gry mistrzów Niemiec, może koniec końców doprowadzić do wcześniejszego rozstania z Tuchelem.

Obecnie jak utrzymują chociażby „Sport Bild” i „Sky”, planem jest dogranie sezonu z Thomasem u sterów i ponowne przeanalizowanie sytuacji latem 2024 roku. Niemniej jednak trener FCB nie może już być w 100% pewny, że wszystko skończy się dla niego „dobrze”.

Gdyby jednak doszło do zwolnienia 50-latka, to kto ewentualnie miałby ratować sezon monachijczyków? Zdaniem Christiana Falka czy Floriana Plettenberga i Kerry’ego Haua, jednym z głównych kandydatów jest doskonale nam znany Hansi Flick.

Warto jednak mieć na uwadze, że Barcelona również jest zainteresowana współpracą z 58-latkiem. Z drugiej strony Niemiec miał jakiś czas temu odbyć rozmowę z Ulim Hoenessem, podczas której obie strony wyjaśniły sobie wiele spraw związanych chociażby z przeszłością i problemami w klubie.

Na ten moment mimo wszystko, jak donosi „Sky”, celem jest kontynuowanie współpracy z Tuchelem, dlatego też powrót Flicka póki co, nie jest jeszcze „gorący”.

 

Źródło: Sport Bild / Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...