DieRoten.pl
Reklama

Fischer: Neuer nadal będzie grał na najwyższym poziomie

fot.
Reklama

Po tym jak nowy kontrakt kilka dni temu otrzymał Thomas Mueller, w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec można jeszcze wyróżnić dwóch liderów, których umowy wygasają za rok.

Mowa oczywiście o takich zawodnikach jak Robert Lewandowski oraz Manuel Neuer. Co do drugiego z nich, to według portalu „Sport1” przedłużenie kontraktu z golkiperem jest już tylko kwestią najbliższej przyszłości.

Ostatnio w wywiadzie dla „Abendzeitung Muenchen” na temat kapitana FCB i Thomasa Muellera wypowiedział się legendarny napastnik Klaus Fischer, który jest przekonany, że Manu utrzyma swój najwyższy poziom jeszcze przez kilka najbliższych lat.

− Moim zdaniem Neuer w ciągu najbliższych kilku lat nadal będzie zawodnikiem klasy światowej. Mueller dużo pracuje, dużo biega, jest chytrusem, który strzela bramki. Ostatnio jednak boryka się z obniżeniem formy – powiedział Fischer.

− Jestem też przekonany, że po Mistrzostwach Świata w Katarze zakończy karierę w reprezentacji narodowej, aby skoncentrować się na pracy w FCB – mówił dalej.

Pod koniec rozmowy dla „AZ”, Klaus Fischer został również poproszony o wskazanie potencjalnego następcy Roberta Lewandowskiego, gdyby ten opuścił stolicę Bawarii.

− Kto może zastąpić Lewandowskiego? W moich oczach co najwyżej Patrik Schick z Leverkusen. Ma dopiero 26 lat, strzela bramki i byłby o wiele lepszym nabytkiem w Bayernie, gdzie miałby więcej okazji do zdobycia bramki – podsumował Klaus Fischer.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...