Fiorentina znów wygrywa

Bayern Monachium w Lidze Mistrzów zmierzy się z Włoską AC Fiorentiną, która pokonała AS Bari 2:1 (1:1) w niedzielnym meczu 19. kolejki Serie A. Fiorentina zainkasowała drugi w tym roku komplet punktów, a pierwszy przed własną publicznością.

Spotkanie we Florencji nie ułożyło się po myśli gospodarzy. W 26 minucie bramkę dla Bari zdobył Paulo Vitor De Souza Barreto. Goście, którzy na terenie rywala nie wygrali już od 61 lat, nie cieszyli się długo z prowadzenia. Jeszcze przed przerwą gospodarze doprowadzili do wyrównania, a gola zdobył Adrian Mutu. Zwycięską bramkę strzelił Castillo który kilka minut później obejrzał czerwony kartonik w konsekwencji za 2 żółte kartki. Warto zaznaczyć że w meczu przeciw Bari na trybunach zasiedli tacy zawodnicy jak Jovetić, Vargas czy Zanetti.

ACF Fiorentina - Bari 2:1 (1:1)
0:1 Barreto 25'