DieRoten.pl
Reklama

Falk: Bayern chce przedłużyć umowę z Lewandowskim

fot.
Reklama

Robert Lewandowski to bez dwóch zdań najlepszy obecnie środkowy napastnik na całym świecie. Wystarczy tylko spojrzeć na liczby naszego rodaka, aby się o tym przekonać.

Jeśli pod uwagę weźmie się wszystkie rozgrywki w sezonie 2021/22, to kapitan polskiej reprezentacji narodowej w 41 spotkaniach miał udział przy 51 bramkach dla Bayernu – na wynik ten przełożyło się 47 goli oraz 4 asysty.

Niemniej jednak od dłuższego czasu w mediach nieustannie pojawia się wiele plotek i spekulacji na temat dalszej przyszłości Roberta Lewandowskiego. Warto podkreślić, że obecna umowa „Lewego” z bawarskim klubem obowiązuje do końca czerwca 2023 roku i dopiero niedawno rozpoczęto rozmowy w sprawie przedłużenia.

Póki co przyszłość 33-latka w Monachium pozostaje otwarta, ale według ostatnich doniesień, poważnie zainteresowana usługami Polaka jest Barcelona.

Dziś nad ranem najnowsze informacje w sprawie napastnika „Gwiazdy Południa” przedstawił dziennikarz i szef sportowej redakcji dziennika „Bild”, czyli Christian Falk. Niemiec potwierdził, że Robert rzeczywiście wyobraża sobie przenosiny na Camp Nou, zaś jego agenci mają już prowadzić rozmowy z Barcą.

Mimo wszystko Bayern nie zamierza odpuszczać i mimo plotek o możliwych następcach – priorytetem „Bawarczyków” w dalszym ciągu pozostaje przedłużenie kontraktu z Lewandowskim.

Robert Lewandowski

Od momentu swojego debiutu w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec, Robert Lewandowski miał w sumie okazję sięgnąć z kolegami po 18 tytułów. Jeśli zaś mowa o liczbach naszego rodaka, to robią one przeogromne wrażenie – w końcu mowa o 370 występach, w których to Polak strzelił 341 bramek oraz zanotował 69 asyst.

Źródło: Christian Falk
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...