DieRoten.pl

Przez ostatnie kilka tygodni namnożyło się spekulacji transferowych związanych z osobą Roberta Lewandowskiego, który nie tak dawno temu zatrudnił nowego agenta.

reklama

Na temat Roberta Lewandowskiego i jego możliwego transferu latem wypowiedział się doskonale nam znany Giovane Elber, który w latach 1997-2003 miał okazję reprezentować barwy bawarskiego zespołu. W tym okresie Brazylijczyk zdobył dla „Gwiazdy Południa” łączną liczbę 140 bramek i 57 asyst.

Zdaniem Elbera monachijczykom byłoby bardzo ciężko, gdyby Lewandowski rzeczywiście odszedł, lecz jak sam przyznał klub poradziłby sobie z tym problemem i „żył dalej”. Co więcej Giovane podkreślił, że nasz rodak czuje się ze swoją rodziną dobrze w Monachium, dlatego też Elber spodziewa się, że Lewandowski zostanie w Monachium.

− Byłoby bardzo ciężko gdyby Lewandowski odszedł. Wtedy myślę, że Salihamidzic i Hoeness sprowadzą godnego następcę. Klub będzie żył dalej. Poradzili sobie bez Beckenbauera, Muellera, Kahna i Elbera. Poradzą sobie i bez Lewandowskiego… powiedział Giovane Elber.

− Jeśli Real będzie miał szansę pozyskać Lewandowskiego, to zrobi wszystko co w swojej mocy, aby go ściągnąć do siebie. Ale Bayern jest ostrożny, zaś Robert czuje się bardzo dobrze tutaj ze swoją rodziną w Monachium. On zdaje sobie sprawę, że ma wszystko w Bayernie. Mam nadzieję i spodziewam się, że zostanie z nami na długo – mówił dalej.

Jak dobrze wiemy w ostatniej kolejce Robert Lewandowski popisał się hat-trickiem i tym samym przegonił w ogólnej klasyfikacji wszech czasów Giovane Elbera, który miał okazję oglądać występ Polaka i całej drużyny w meczu z HSV z poziomu trybun.

− Byłem na stadionie i widziałem wszystko. To niesamowite, to tylko pokazuje ile znaczy dla Bayernu Monachium. Respekt! – podsumował były snajper Bayernu.

źródło: AZ.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama14.03.2018 06:58
Robert ma jeszcze z trzy lata gry na najwyższym poziomie i pewnie to że dobiega do trzydziestki może jednak powstrzymywać Real. W końcu Robert ma jeszcze trzy lata kontraktu więc Bayern to nie puści za drobne.
13.03.2018 15:34
Ja się tym nie martwię. Jeśli zechce odejść to poradzimy sobie.
13.03.2018 14:50
Jasne że sobie poradzimy, nie ma graczy niezastąpionych i jeśli Robert faktycznie zdecyduje się odejść to na pewno kogoś godnego znajdziemy, jestem tego pewny.
13.03.2018 13:56
Póki co myślę że Bayern go nie puści a za jakiś czas to sam uzna że lepiej skupić się na tym aby pobić wszystkie możliwe rekordy tu i nie będzie myślał o odejsciu. Przyszłościowo Bayern powinien jednak już zacząć szukać następcy który przyszedłby za 2-3 sezony aby stopniowo zastąpić Roberta.

reklama