DieRoten.pl
Reklama

Derby Monachium! FCB U-19 mierzy się z TSV

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Sezon 2023/24 w przypadku młodzieżowej drużyny Bayernu do lat dziewiętnastu rozkręcił się na dobre. Młodzi monachijczycy mają za sobą już sześć spotkań.

FC Bayern U-19 vs TSV 1859+1 Monachium (13:00)

Po niedawnym triumfie nad Manchesterem United w młodzieżowej Lidze Mistrzów, już jutro młodzi monachijczycy przystąpią do kolejnego wyzwania na krajowym podwórku.

Tym razem w ramach szóstej kolejki ligowej, podopieczni Michaela Hartmanna rozegrają derbowe spotkanie przeciwko TSV 1859+1. Miejscem tego starcia będzie stadion Campusu FCB, zaś początek zaplanowano dokładnie o 13:00. Celem młodych „Bawarczyków” jest oczywiście zwycięstwo i powrót na szczyt tabeli.

− Podejście naszej drużyny pozostaje takie samo jak przeciwko Manchesterowi United kilka dni temu – powiedział Hartmann.

− Chodzi o grę zespołową, dobrą pracę przy piłce i podejmowanie pojedynków - i oczywiście chcemy wygrać to derbowe spotkanie – podsumował Michael Hartmann.

Na ten moment po rozegraniu pięciu kolejek ligowych, młodzi monachijczycy zajmują szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów – na wynik ten przełożyły się 3 zwycięstwa, 2 porażki oraz bilans bramkowy 16:13.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...