DieRoten.pl
Reklama

Coraz dłuższa lista zainteresowanych Richardsem

fot. Fotolia
Reklama

Z dniem 1 lipca 2022 roku do klubu ze stolicy Bawarii powróci Chris Richards, który ostatni sezon 2021/22 spędził na wypożyczeniu w zespole TSG Hoffenheim.

Amerykanin co prawda powróci do Bayernu i wedle niemieckiej prasy otrzyma szansę w ramach letnich przygotowań do nowego sezonu, ale coraz więcej źródeł donosi, że wiele klubów bacznie śledzi poczynania Chrisa Richardsa.

Niedawno magazyn „Kicker” informował, że TSG Hoffenheim pracuje nad dłuższą współpracą z defensorem (w grę ma wchodzić zarówno kolejne wypożyczenie, jak i również sprzedaż), ale według ostatnich doniesień „CBS Sports” do wyścigu włączyło się także kilka innych klubów.

Zainteresowanie 22-latkiem wyraża wiele drużyn z Niemiec, Francji, Hiszpanii oraz Anglii. Dziennikarze wspomnianego wyżej źródła informują póki co o takich ekipach jak wspomniane wyżej Hoffenheim, Valencia, Southampton oraz Crystal Palace.

Mówi się, że monachijczycy gotowi są rozważyć sprzedaż Amerykanina pod warunkiem, że pojawi się odpowiednio wysoka oferta. Kwota, która powinna przekonać FCB to około 15 milionów euro, zwłaszcza mając na uwadze fakt, że umowa Chrisa obowiązuje do końca czerwca 2025 roku.

Ponadto szefowie Bayernu zastanawiają się nad ewentualnym umieszczeniem w umowie sprzedaży klauzuli wykupu Richardsa w przyszłości.

Źródło: CBS
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...