DieRoten.pl

Świetne wiadomości napływają do nas z obozu przygotowującego się do ostatniego w tym sezonie Bayernu Monachium. Do treningów po wielu miesiącach powrócił jeden z kluczowych zawodników.

reklama

Po dwóch dniach przerwy do treningów powrócili już mistrzowie Niemiec, którzy rozpoczęli oficjalne przygotowania do meczu finałowego w Pucharze Niemiec przeciwko drużynie Eintrachtu Frankfurt.

Mamy dla Was kolejną porcję dobrych lub nawet bardzo dobrych wiadomości! Do pełnych treningów z drużyną powróciło wczoraj trzech kluczowych zawodników. Mowa rzecz jasna o Neuerze, o którym pisaliśmy już wczoraj, Alabie i Comanie.

Dla francuskiego skrzydłowego był to pierwszy pełny trening ukończony z drużyną od końcówki lutego, kiedy to w meczu ligowym z Herthą Berlin doznał urazu więzozrostu w kostce. Po wielu sesjach indywidualnych, 21-latek otrzymał zielone światło od lekarzy na wykonanie ostatniego kroku w drodze powrotnej do pełnej sprawności.

David Alaba podobnie jak wspomniani wyżej piłkarze ukończył sesję treningową z resztą kolegów bez najmniejszych problemów. Zarówno Coman, jak i Alaba mają być gotowi na starcie z Eintrachtem w meczu finałowym.

Z kolei Juan Bernat, Arjen Robben oraz Jerome Boateng pracowali na sąsiednich boiskach w indywidualnej sesji treningowej. Corentin Tolisso oraz Rafinha trenowali z kolei w centrum wydajnościowym FCB, ale mają już dziś wznowić treningi z resztą kolegów.

Tym samym wszystko wskazuje, że w sobotę lista kontuzjowanych zawodników zostanie ograniczona i to bardzo mocno – z całą pewnością zabraknie jednak Jerome’a Boatenga oraz Arturo Vidala.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama16.05.2018 14:43
Wreszcie po fali kontuzji jakiś pozytyw.

reklama