DieRoten.pl

Biorąc pod uwagę sezon 2020/21, jednym z największych, o ile największym odkryciem Bayernu Monachium jest młody i niezwykle utalentowany Jamal Musiala.

Mimo zaledwie 17 lat na karku, młody pomocnik cieszy się sporym zaufaniem nie tylko wśród sztabu szkoleniowego Bayernu z Flickiem na czele, ale i również wśród kolegów z pierwszego zespołu.

Niedawno obszernego wywiadu dla niemieckiego tygodnika „Sport Bild” udzielił skrzydłowy bawarskiego klubu, a mianowicie Kingsley Coman, który odniósł się między innymi do wspomnianego wcześniej Jamala Musiali. Francuz nie ma wątpliwości, że za 2-3 lata jego kolega może zostać topowym piłkarzem.

− Jamal to bardzo, ale to bardzo dobry piłkarz. Ten chłopak dysponuje wielkim talentem. Udzielam mu nieustannie wskazówek, ale najlepszą z nich jest: grać i nabierać doświadczenia! Dzięki temu będzie robił postępy − powiedział Coman.

− Szczerze powiedziawszy Jamal przypomina mi samego siebie, kiedy sam zostałem profesjonalistą. Moim zdaniem Jamal za 2 lub 3 lata będzie topowym piłkarze − podsumował francuski skrzydłowy.

Pozostając jeszcze w temacie młodego pomocnika, to warto podkreślić, że według informacji niemieckiego „Sky”, Jamal w dniu swoich urodzin ma podpisać kontrakt, który zwiąże go z Bayernem do końca czerwca 2025 roku.

źródło: Sport Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (8)

reklama07.01.2021 11:29
Posiada duży potencjał, ma przed sobą wielkie granie. Życzyłbym sobie jednak częściej oglądać go na "10" - Thomasowi kilkanaście minut mniej nie zaszkodzi - gdyż aktualnie Musiala jest trochę rzucany po boisku, choć wszędzie spisuje się bardzo dobrze :P
07.01.2021 02:55
Przyjemnie się patrzy na chłopaka. Myślę,że zrobi karierę. Porusza się z pewnością siebie,ma tą lekkość, swobodę... zupełnie inaczej niż Zirkzee,który zaliczył wejście smoka raz i drugi a później niczego już u niego nie widać.
06.01.2021 23:22
Myślę że wcześniej.
06.01.2021 17:47
Będzie świetnym graczem o ile będzie grał. O ile utrzyma to co już wypracował, a następnie sukcesywnie to rozwijał. O ile będą go omijać jakieś zjadliwe kontuzje. No i najważniejsze P&P czyli praca i pokora. Fajnie by było jakby głębiej się "wgryzł" w ideologię Bayernu, oddanie i przywiązanie dla klubu, bo chyba nie ma lepszej motywacji do grania i samorozwoju.
06.01.2021 16:34
Duże nadzieje wszyscy z nim wiążemy, ma papiery na topowego piłkarza, ale jeszcze wiele pracy przed nim. Tak jak napisał @hoven brakuje nam piłkarza efektownego i widowiskowego w kadrze.
06.01.2021 16:26
Oby. Różnie może być jak dobrze wiemy.
06.01.2021 16:22
oby, bo milo sie go oglada na boisku i brakuje pilkarza ktory ekscytuje - Coman nawet gdy jest skuteczny nie robi wow jak Robben czy Ribery

Tomek czasem robi jak strzeli dupą ;) Lewy jest wyrachowany

Sane potrafi pokazać magię, ale wierze w Jamala
06.01.2021 16:00