DieRoten.pl

Coman: Dobrze, że mamy we Francji blok Bayernu

09.12.2022, 18:15:43
Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com

Na ten moment na turnieju mistrzostw świata w piłce nożnej pozostało jeszcze sześciu zawodników pierwszej drużyny Bayernu Monachium.

Najliczniejszą grupę tworzą wciąż Francuzi, gdzie możemy wyróżnić takich piłkarzy jak Benjamin Pavard, Dayot Upamecano oraz Kingsley Coman.

Jeśli mowa o ostatnim z nich, to skrzydłowy gościł ostatnio u dziennikarza Christiana Falka w najnowszym odcinku podcastu „Bayern Insider”. Francuz odniósł się m. in. do bloku Bayernu we francuskiej reprezentacji oraz możliwych rozmów w szatni „Trójkolorowych” nt. nadchodzącego dwumeczu PSG z Bayernem.

− To oczywiście coś dobrego dla nas wszystkich, że mamy w drużynie narodowej kilku graczy FCB. Teraz mamy nadzieję, że uda nam się awansować dalej – powiedział Coman.

− Nie, w żadnym wypadku nie rozmawiamy o meczu z PSG. Wszyscy bez wyjątku w pełni skupiamy się na mistrzostwach świata – dodał.

W tej samej rozmowie, skrzydłowy Bayernu Monachium odniósł się również do kontuzji Lucasa Hernandeza, który przypomnijmy zerwał więzadło krzyżowe w kolanie i będzie pauzował nawet pół roku.

− Tak, kontaktowałem się z Lucasem. Jego operacja przebiegła pomyślnie. To był oczywiście szok, ale teraz Lucas zamierza ciężko pracować, aby wrócić jak najszybciej do gry – podsumował Kingsley Coman.

źródło: Podcast Bayern Insider

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)13.12.2022 07:45
No to jest bardzo duży atut.
10.12.2022 13:48
Trzymam kciuki, by nie dopadły ich kontuzje, jak to się stało w przypadku Hernandeza.
10.12.2022 02:23
Też byłem zawsze za opcją niemiecką, ale obecnie ciężej o klasowych niemieckich piłkarzy niż 10 lat temu. Nawet na pozycji bramkarza, na której Niemcy byli zawsze mocni nie widać następcy Manuela Neuera. Już o stoperach czy napastnikach nie wspominam. Chociaż na tej ostatniej pozycji jest utalentowany Moukoko, ale on raczej przedłuży kontrakt z BVB.
09.12.2022 23:53
Mam nadzieję, że w Bayernie będzie więcej Niemców i prawdziwych Bawarczyków.
09.12.2022 21:00
Jutro remis i w karnych Francja pewnie
09.12.2022 20:16
Stawiam jutro na Anglię. Nie lubię Francuzów.