DieRoten.pl
Reklama

Choupo-Moting powrócił do zajęć z kolegami

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Kolejne bardzo dobre wiadomości napływają do nas z ośrodka treningowego Bayernu, który mieści się przy Saebener Strasse w Monachium.

Jak już poinformowaliśmy wczoraj, do treningów z pierwszym zespołem powrócił Lucas Hernandez, który przez ostatnie 5,5 miesiąca borykał się z kontuzją zerwanego więzadła krzyżowego w kolanie.

To nie koniec dobrych wiadomości, albowiem w zajęciach z kolegami brał także udział Eric Maxim Choupo-Moting, który na przestrzeni ostatnich tygodni borykał się z urazem kolana. W rezultacie nieustannych problemów, Kameruńczyk opuścił już 8 spotkań.

Na całe szczęście po serii indywidualnych treningów, napastnik ponownie otrzymał zielone światło od sztabu medycznego i rozpoczął wczoraj z resztą zespołu przygotowania do ostatniego ligowego spotkania w sezonie 2022/23.

Póki co nie wiadomo, czy Choupo będzie mógł zagrać przeciwko Kolonii w przyszłą sobotę. Jeśli w najbliższych dniach nie wydarzy się nic negatywnego, to 34-latek powinien przynajmniej powrócić do kadry meczowej „Bawarczyków” na bój z ekipą „Kozłów”.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...