DieRoten.pl
Reklama

Lucas wznowił treningi z zespołem!

fot. Ł. Skwiot/skwiot.pl
Reklama

Bardzo, ale to bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z ośrodka treningowego Bayernu, który przypomnijmy mieści się przy Saebener Strasse w Monachium.

Jak informują kolejne niemieckie źródła, dziś do treningów z kolegami powrócił wicemistrz świata z 2022 roku, czyli Lucas Hernandez!

Przypominamy, że francuski defensor doznał kontuzji zerwania więzadła krzyżowego w kolanie na początku mistrzostw świata w Katarze w 2022 roku. Od tamtej pory obrońca przeszedł długą drogę ciężkich i wymagających treningów.

Na całe szczęście po tygodniach indywidualnych zajęć, dziś uwielbiany przez kibiców zawodnik otrzymał zielone światło od sztabu medycznego FCB na rozpoczęcie treningów z kolegami z pierwszej drużyny rekordowego mistrza Niemiec.

Co prawda Lucas ukończył tylko część zajęć, ale bez wątpienia jest to dla niego ogromny krok w rehabilitacji. Oczekuje się, że w najbliższym czasie Hernandez będzie stopniowo zwiększać obciążenie treningowe.

Pewnym jest, że Francuz nie będzie jeszcze gotowy na sobotni pojedynek ligowy z Kolonią, ale bez cienia wątpliwości francuski defensor rozpocznie od samego początku przygotowania do nowego sezonu 2023/24.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...