DieRoten.pl

Jak już doskonale wiemy w zimowym okienku klub ze stolicy Bawarii zasili jak na razie jeden nowy zawodnik. Mowa o 18-letnim Alphonso Daviesie, który od nieco ponad dwóch tygodni trenuje już z kolegami z FCB.

reklama

Jeszcze jakiś czas temu Uli Hoeness wykluczył dalsze ruchy w zimowym okienku transferowym, ale zupełnie innego zdania jest dyrektor sportowy Bayernu Monachium, czyli Hasan Salihamidzic.

W niedawnym wywiadzie Bośniak po raz kolejny dał jasno do zrozumienia, że monachijczycy będą bacznie przyglądać się sytuacji na rynku transferowym. Jeśli zajdzie potrzeba, to „Brazzo” wcale nie wyklucza, że oprócz Daviesa ktoś jeszcze wzmocni szeregi bawarskiego klubu w styczniu przyszłego roku.

− Jeśli na rynku coś się pojawi i uznamy, że musimy coś zrobić, to jeśli znajdziemy kogoś, kto będzie w stanie nam pomóc w krótkim okresie czasu, to dokonamy transferu − skomentował dyrektor sportowy FCB.

Spekuluje się, że „Bawarczycy” być może postarają się o zatrudnienie nowego bocznego defensora. Ma to rzecz jasna związek z przesunięciem Kimmicha do środka pomocy. Niko Kovac jest zwolennikiem pozostawienia młodego Niemca na „6”, co tym samym będzie oznaczało, że 47-latek będzie miał do swojej dyspozycji na bokach tylko Alabę i Rafinhę.

źródło: Sport Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama07.12.2018 06:21
Też mi się nie podoba jakby Kimmich miał tam wskoczyć na stałe. Tym bardziej że nie ma jakichś szczególnych predyspozycji obronnych
06.12.2018 22:29
Przede wszystkim, jeśli już, to ma być ktoś, kto realnie wzmocni nasz zespół, dlatego że nie musimy robić sobie dodatkowych problemów przed odmładzaniem składu :D
06.12.2018 19:37
Jeśli Uli powie że nikogo nie kupimy to tak będzie!!
06.12.2018 16:16
Niech szukają, może kogoś znajdą.
06.12.2018 15:24
Jedna i ta sama gadka co okienko transferowe...FCBM!
06.12.2018 12:04
Jakoś nie widzę żadnego zawodnika , który w przerwie zimowej mógłby konkretnie wzmocnić nasz zespół...Tak to niestety jest jak się przesypia letnie okienko transferowe pozbywając się graczy takiego kalibru jak np. Vidal i to za grosze... Postawiłbym raczej na kogoś z naszej młodzieży i liczył , że na wiosnę naszych będą omijały kontuzje
06.12.2018 11:48
Kur....co za pomysły. Kiedy pomoc pomimo kontuzji to najlepiej obsadzone pozycje w zespole to ten chce tam jeszcze Kimmicha przesuwać. Przecież to jawne osłabienie zespołu.Nasz najlepszy prawy obrona ma grać na pomocy gdzie nie mamy większych problemów a kto będzie grał ta prawej obronie ...Kovac Aut!

reklama