DieRoten.pl

Brandt: Czapki z głów, Bayern zasłużył na mistrzostwo

23.06.2020, 11:42:41
FotoOlimpik

Choć w na przełomie października i listopada wiele osób wierzyło, że Bayern w tym sezonie może stracić tytuł mistrzowski, to w ostatecznym rozrachunku po paterę sięgnęli monachijczycy.

W ostatnim czasie na temat zdobycia przez Bayern ósmego z rzędu tytułu mistrzowskiego wypowiedziało się wiele osób związanych z niemieckim światem piłki – triumfu monachijczykom pogratulowali między innymi prezes DFL oraz prezydent DFB.

Co jednak o przegranej walce o mistrzostwo z „Bawarczykami” sądzą zawodnicy Borussii Dortmund? Niedawno o głos w tym temacie poproszono między innymi Matsa Hummelsa, który jeszcze w poprzednim sezonie reprezentował barwy klubu ze stolicy Bawarii.

Pod wrażeniem formy „Gwiazdy Południa” jest z kolei Julian Brandt, który wspomniał, że podopieczni Hansiego Flicka w pełni zasłużyli na wygranie Bundesligi.

Mats Hummels:

− W pierwszej połowie sezonu straciliśmy wiele punktów, ale nasza wiosna była już imponująca. Bayern z kolei grał po prostu jeszcze lepiej. Dlatego zasłużyli na to, aby zostać mistrzami Niemiec. W przyszłym sezonie chcemy zdobyć pierwsze miejsce. Tytuł zawsze musi być celem.

Erling Haaland:

Nie jestem szczęśliwy z wicemistrzostwa. Chcę zostać mistrzem. Powinniśmy byli grać w każdym meczu, tak jak miało to miejsce w spotkaniu z Lipskiem. Nie zrobiliśmy tego, więc jesteśmy tylko drudzy.

Julian Brandt:

− Bayern rozgrywa fantastyczną rundę wiosenną, do tego wygrał 15 spotkań z rzędu, dlatego też czapki z głów. Jak dla mnie zasłużyli na tytuł mistrza Niemiec w tym sezonie.

źródło: Sky
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama01.07.2020 11:16
Brawo za te słowa. Myślałem, że będzie trudniej.
23.06.2020 16:02
Był moment że Dortmund czy Lipsk mogli naprawdę nam odskoczyć a jednak tego nie zrobiły. My po zmianie trenera byliśmy nie do zatrzymania.
23.06.2020 14:04
Jeśli BVB nie sprzeda swoich perełek to może być ciekawy następny sezon.
23.06.2020 12:56
BVB ponoć Meuniera wzięło więc się wzmacniają. Ciekawe co RB zaproponuje w miejsce Wernera i czy ich nie rozkupią bardziej, bo Upamecano, czy Sabitzer mogą również odejść.

Edytowano : 2020-06-23 12:58:06

Naszym największym rywalem na pewno będzie BVB. Tylko muszą się nauczyć jak grać na wyjeździe, bo skład fajny mają i w CL powinni dochodzić do 1/4, a nie odpadać w 1/8 z PSG bo zdominowaniu ich w pierwszym meczu.
23.06.2020 12:16
Sami włodarze BVB swoimi przedsezonowymi komentarzami skutecznie studzą zapędy zawodników dotyczące mistrzowskiego tytułu. Czasem odnoszę wrażenie, że bardziej w nawiązanie walki przez Dortmund wierzą niektórzy komentujący u Nas na stronie, zwłaszcza po przeprowadzeniu przez Borussię JAKICHKOLWIEK transferów (sztandarowe, coroczne "będą groźni", "będą mocni" itp) :).
23.06.2020 12:04
Tytuł zawsze musi być celem ? Mats chyba zapomniał, że nie gra już w Bayernie. Pan Wacek i reszta to nawet w marzeniach nie zakładają zdobycia mistrza.

reklama